Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyunundaki Bad Image, Swap Chain ve NVIDIA GeForce hataları nasıl düzeltilir?

Oyuncuların karşısına çıkabilecek 3 farklı hatanın daha çözümünü sizlerle paylaşıyoruz.

Sizlere daha önce sunduğumuz bir içeriğimizde, PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununda alabileceğiniz bazı hatalardan ve o hataların çözümünden bahsetmiştik. Şimdiki içeriğimizde de daha fazla hatadan ve onların çözümünden bahsedeceğiz. Bu içeriğimizde ele alacağımız PUBG Lite oyununun hataları da Bad Image, Swap Chain ve NVIDIA GeForce hataları olacak.

PUBG Lite

PUBG Lite oyunundaki NVIDIA GeForce hatası nasıl düzeltilir?

Eğer PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununa giriş yapmaya çalışırken, NVIDIA GeForce ile alakalı bir problem alıyorsanız, ekran kartınızın sürücülerinde bir problem olabilir. Bu sebepten ötürü de NVIDIA GeForce Experience uygulamasını kullanarak, sürücülerinizi güncellemeyi öneriyoruz. Eğer sürücüleri güncellediğiniz halde problem düzelmezse; sürücüleri kaldırıp, yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Bad Image hatası nasıl düzeltilir?

Launcher.exe üzerinden Bad Image hatasını alıyorsanız, belli ki Microsoft Visual C++ üzerinde bir problem var. Muhtemelen Microsoft Visual C++ yazılımı, bilgisayarınıza doğru bir şekilde yüklenmemiş olabilir. Bu hatayı düzeltmek için de Microsoft Visual C++ yazılımını, bilgisayarınıza tekrar indirip, kurmanızı öneriyoruz. Microsoft Visual C++ yazılımını, buradan resmi olarak indirebiliyorsunuz.

Swap Chain hatası nasıl düzeltilir?

PUBG Lite oyununda eğer Swap Chain temelli bir hata alıyorsanız, problem ya ekran kartınızın sürümünde, ya da DirectX yazılımızın sürümünde. Bu sebepten ötürü de öncelikle bilgisayarınızı yeniden başlatıp; ekran kartı ve DirectX sürümlerinizi güncellemenizi öneriyoruz. Eğer bunlara rağmen problem düzeltmezse, oyunu tam ekran modunda değil de, pencere modunda oynamalısınız.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir