Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun Erangel haritası, 4.2 güncellemesi ile geliştirilmeye devam ediyor

Bu sırada PUBG Chatbot da duyuruldu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 4.0 güncellemesi ile dördüncü sezonuna başlamıştı. Bu sezonun odak noktasında ise PUBG oyununun orijinal haritası olan Erangel yer alıyordu. Bugün ise bahsi geçen oyunun 4.2 sürümlü güncellemesi, test sunucularında aktif oldu. Bu sayede de güncellemenin içeriğini detaylıca öğrendik. Özetle söylemek gerekirse, 4.2 güncellemesi ile Erangel, gelişmeye devam ediyor!

PUBG

PUBG için 4.2 güncellemesi artık test sunucusunda denenebilir

Öncelikle söylemek istiyoruz ki PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun 4.2 güncellemesi ile bolca iyileştirme yapılıyor oyunda. Mesela, araçların kontrolü iyileştiriliyor, mavi bölgenin ucu çok daha rahat görünüyor ve sesler üzerinde yapılan iyileştirmeler gibi bolca örnek verebiliriz sizlere. Tüm bunlarla birlikte, Erangel haritasına da Overcast tipi bir hava durumu eklendi.

Erangel haritasının yeni hava durumu ile birlikte haritanın içerisine yıkılabilir bolca eşya da eklendi. Bu eşyalarla birlikte, dinamik olarak değişebilen Overcast tipi hava durumu, Erangel haritasını bambaşka bir görüntüye soktu. Tabii görüntü deyince, her şey haritadan ibaret değil; oyunun arayüzünde de önemli iyileştirmeler yapıldı. Bu iyileştirmeler sayesinde oyuncular, kalkanlarını ve canlarını daha rahat görebiliyor.

PUBG oyununun 4.2 güncellemesi, biraz önce de dediğimiz gibi şu an test sunucularında aktif. Eğer sizler bu Battle Royale oyununun test sunucularında vakit geçirmiyorsanız, güncellemenin ana sunuculara gelmesi 1 veya 2 hafta sürecektir. O zamana kadar güncelleme hakkındaki yorumları Steam üzerinde takip edebilirsiniz ve sizi nelerin beklediğini görebilirsiniz.

Haberimizi sonlandırmadan önce söylemek isteriz ki GameOn ve oyunun geliştirici ekibi, bir iş birliği içerisine girerek, Facebook Messenger için PUBG Chatbot uygulamasını duyurdu. Oyuncular, bu uygulama sayesinde oyun hakkındaki son bilgileri alabilecek, arkadaşları ile kendi profilini karşılaştırabilecek ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir