Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

E3 2019 için Epic Games şirketinin sponsorluğunda, PC Gaming Show sunumu duyuruldu

Epic Games, video oyunu dünyasındaki varlığını daha da geniş bir hale getirmeye devam ediyor.

E3 2019 sırasında gerçekleştirilecek olan programlarla ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Bizler de gelen bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Öncesinde E3 2019 sırasında gerçekleştirilecek olan bazı sunumların tarihini vermiştik. Şimdi ise PC oyuncularının merakla beklediği etkinlikle ilgili yeni bilgileri sunacağız. PC Gaming Show sırasında göreceğimiz firmaların bir kısmını görmek için sizi alt satırlara davet ediyoruz.

PC Gaming Show 2019 sunumunun katılımcılarının bir kısmı belli oldu

PC Gaming Show, Epic Games Store sponsorluğunda gerçekleşecek

PC Gamer tarafından sunulan ve artık geleneksel hale gelen etkinliğin 2019 yılında daha coşkulu olacağına dair bilgileri yetkili bir kaynaktan aldığımızı söyleyelim. PC Gamer ekibinin baş editörü olan Evan Lathi, 2019 senesindeki etkinliğin önceki etkinliklere göre çok daha fazla duyuru ve oyun videosu içereceğini belirtti. Bağımsız geliştiricilerden, deneyimli video oyunu stüdyolarına kadar pek çok yapıyla iş birliği içerisinde olacaklarını belirten Evan Lathi, oldukça heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Bu arada, gerçekleştirilecek olan etkinliğin 2019 yılı için sponsorunun Epic Games Store olduğunun altını çizebiliriz. PC tarafındaki dijital oyun satışı rekabetinden ötürü, bu sponsorluk hamlesinin bizleri şaşırtmadığını rahatlıkla sizlere ifade edelim. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden PC Gaming Show sırasında göreceğimiz firmaların listesini de verelim.

PC Gamer tarafından açıklanan ilk katılımcılar alfabetik sıraya göre şunlar: Annapurna Interactive, Chucklefish, Digital Extremes, Digital Uppercut, E-WIN, Fatshark, Fellow Traveller, Frontier Developments, Funcom, Modus Games, Paradox Interactive, Perfect World Entertainment, Raw Fury, Rebellion, Re-Logic, Tripwire Interactive. Bu E3 2019 etkinliğinin, 10 Haziran 2019 tarihinde, Türkiye saati ile 20:00’de başlayacağını hatırlatalım.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir