Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

AMD, yeni nesil oyunculuğu E3 2019 sırasında gösterecek

Yeni nesil oyunculuğun kokusunu şimdiden alabiliyoruz.

Haziran 2019 içerisinde gerçekleştirilecek olan E3 2019, birçok oyuncu tarafından, birçok farklı sebepten ötürü bekleniyor. Oyuncuların bu etkinliği bekleme sebeplerinden bir tanesi de yeni nesil konsollar. Evet, Sony bu etkinlikte bulunmayacak ama Microsoft tarafının yeni nesil konsolları, E3 2019 sırasında göstereceği tahmin ediliyordu. Şimdi ise bu tahminlerin arasına AMD tarafı da katıldı.

AMD

AMD, yeni donanımlar da gösterecek

AMD tarafından yapılan açıklamalara göre kendileri, bir şirket olarak, E3 2019 sırasında özel bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlik, tamamen kendi markalarına özel olacak. Yani, geçen senelerdeki gibi PC Gaming Show dahilinde gerçekleştirilmeyecek bu etkinlik. Açıklamalara göre bahsi geçen etkinliğin adı da Next Horizon Gaming olacak. Next Horizon Gaming sırasında yeni nesil oyunculuk tanıtılacak.

Şirketten gelen açıklamalara göre Next Horizon Gaming sırasında yeni bir ürün de tanıtılacak. Bu ürünün ne olduğu açıklanmadı ama oyuncuların tahmini, tabii ki yeni nesil bir ekran kartı veya işlemci olacaktır. Tabii şirketin yeni nesil konsollarda kullanılmak üzere hazırlanmış donanımları tanıtmak gibi bir seçeneği de bulunuyor. Ayrıca bu etkinlik sırasında, marka ile sponsorluğu bulunan video oyunlarından, yeni nesil donanımlarda, yeni görüntüler de görebilme ihtimalimiz bulunuyor.

AMD tarafından yapılan açıklamalara göre Next Horizon Gaming, 11 Haziran 2019 tarihinde, ülkemizin saati ile 01:00’da gerçekleştirilecek. Yani, insanların kısmen izleyebileceği bir saatte karşımıza çıkacak yeni bir etkinlik. Eğer dilerseniz, bu etkinlik için bizlerin internet sitesini de takip edebilirsiniz; tüm önemli açıklamaları sizler için toparlıyor olacağız.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir