Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Outriders ve Call of Duty: Warzone için NVIDIA DLSS desteği geliyor

Outriders ve Call of Duty: Warzone haricinde diğer birçok oyun için de yeni teknolojiler duyuruldu.

NVIDIA, geçtiğimiz gün toplu bir duyuru yaparak birçok farklı teknolojisinin yine birçok farklı video oyununa geleceğini açıkladı. Mesela, öncelikle Outriders oyununun NVIDIA DLSS teknolojisi ile destekleneceği belirtildi. Bu teknoloji sayesinde oyun, çok daha düşük bir çözünürlükte çalışacak ama teknoloji, o çözünürlüğü yapay bir şekilde geri yükseltecek. Bu şekilde de oyuncular, ciddi bir performans artışı görebilecek. Eğer dilerseniz, oyunun konu ile alakalı yayımlanmış tanıtım videosunu da hemen yukarıdan izleyebilirsiniz. Haberimizin devamında ise Call of Duty: Warzone ve diğer oyunlar hakkındaki detayları okuyabilirsiniz.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone da NVIDIA tarafından unutulmadı

Outriders oyunundan sonra NVIDIA DLSS teknolojisi bahsi geçen ikinci oyun için de gelecek. Call of Duty: Modern Warfare oyununda bu teknoloji halihazırda bulunuyordu ve oyuncular ciddi bir performans artışı görebiliyordu. Bu teknoloji, 2021 senesinde öncelikle Call of Duty: Black Ops Cold War için gelecek. Ondan sonra da Call of Duty: Warzone oyununa aynı şey uygulanacak. Bu proje üzerinde, Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun PC sürümünü geliştirmiş olan stüdyo çalışacak. Bu yüzden de oyuncuların içi oldukça rahat. Yine de teknolojinin tam olarak ne zaman geleceğini öğrenseydik, her şey daha iyi olabilirdi.

Tüm bu oyunların haricinde; Five Nights at Freddy’s: Security Breach, The Medium ve F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch oyunları için de NVIDIA, gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisini duyurdu. Overwatch ve Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunlarına da gecikme değerini düşüren NVIDIA Reflex teknolojisinin geleceği resmi olarak açıklandı. Öyle görünüyor ki NVIDIA, 2021 senesi boyunca kendi teknolojilerini video oyunlarına yedirebilecek ama bunlardan tabii ki NVIDIA GeForce RTX serisinden erkan kartına sahip olan oyuncular yararlanabilecek. NVIDIA DLSS gibi teknolojiler, NVIDIA GeForce GTX serisinde olmayacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x