Call of Duty: Black Ops Cold War için ilk sezon ortası güncellemesi geliyor

Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun hem çoklu oyunculu, hem de zombi modu kısımlarına yeni içerikler geliyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War oyununda ilk sezon bir süre önce başlamıştı. Şimdi ise oyunun geliştirici ekibi olan Treyarch, ilk sezon için büyük bir içerik güncellemesi duyurdu. Sezon ortası güncellemelerin artık gelenek olduğu şu birkaç sene içerisinde aynı yolla bahsi geçen bu video oyununa da yepyeni içeriklerin geleceğinden bahsedildi. Bu içerikler, oyunun çoklu oyuncu moduna ve zombi moduna gelecek. Call of Duty: Warzone veya Call of Duty: Modern Warfare tarafında herhangi bir değişiklik olacak mı diye soracak olursanız da, bu soru için şimdilik herhangi bir cevabımız bulunmuyor efendim.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War oyununa neler geliyor?

Call of Duty: Black Ops Cold War oyununa ilk sezon ortası güncellemesi ile Sanatorium isimli bir harita gelecek. Sanatorium, sadece Fireteam modu için kullanılabilir olacak ve kendisi, Ural Plains içerisinde yer alacak. Project Golova isimli bir şeyin testlerinin yapıldığı bu bölge, şimdi de Fireteam modu aracılığı ile yoğun bir saldırının altında olacak. Fireteam için yeni bir haritanın yanında oyuna yeni bir oyun modu da gelecek. Drop Kick isimli bu içerik, 6v6 şeklinde oynanacak ve oyuncular, önemli bir çantanın sahibi olmaya çalışacak. Çantayı alan oyuncu, çok güçlü bir tabancaya ulaşabilecek ve diğer oyuncular da çantayı taşıyan arkadaşlarını koruyacak.

Tüm bunların haricinde, zombi modu da unutulmayacak. Birinci sezon için gelen yeni içerik güncellemesinde zombi moduna yepyeni bir içerik gelecek. Bu içeriğin adı Cranked olacak ve kendisi sadece sınırlı bir süre için oyunda yer alacak. Aslında, geçmişte çoklu oyuncu modunda kullanılmış olan Cranked ile aynı olacak zombi moduna gelen Cranked. Yani, uzun zaman boyunca zombi öldürmezseniz, patlayacaksınız. Ayrıca, sadece PlayStation konsolları için Onslaught moduna Raid haritası da eklenecek. Böylece oyuncular, bu oyunun en yeni haritalarından birinde Onslaught modunu oynamaya devam edebilecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x