Overwatch 2 ve Diablo IV, Şubat 2021’de tekrar gösterilecek

Overwatch 2 ve Diablo IV için tüm gözler BlizzConline 2021 etkinliğine çevriliyor.

Blizzard Entertainment, çok uzun bir zamandır halihazırda piyasada yer alan video oyunlarını yeni içeriklerle destekliyor. Buna karşılık şirket, yeni oyunları da arka tarafta sessiz bir şekilde geliştiriyor. Şimdi ise geliştirilme aşamasında olan iki farklı video oyununun ne zaman gösterileceğini resmi olarak öğrendik. Bu oyunlar ise tabii ki Overwatch 2 ve Diablo IV idi. İki oyun da yapılan yeni açıklamalara göre Şubat 2021 içerisinde gerçekleştirilecek olan etkinlik sırasında oyunculara gösterilecek. Dilerseniz öncelikle Overwatch serisinin devamına değinelim. Ondan sonra da Diablo tarafında nelerin yaşandığına tanıklık edelim.

Overwatch 2

Overwatch 2 ve Diablo IV hakkında neler göreceğiz?

Overwatch markasının yönetmeni olan Jeff Kaplan tarafından yapılan açıklamalara göre Overwatch 2, oyuncuların karşısına BlizzConline 2021 sırasında çıkacak. 19 Şubat 2021 ve 20 Şubat 2021 tarihlerinde iki günlüğüne gerçekleştirilecek olan bu etkinlik sırasında oyun hakkında yeni bilgiler alacağız ama bu bilgiler arasında herhangi bir çıkış tarihi bulunmuyor. Anladığımız kadarıyla oyun, hala çıkış tarihinden uzak ve muhtemelen de en erken planlanan sene 2022 gibi duruyor. Bu yüzden de belki ufak bir sinematik video veya geliştirici günlüğü gösterilebilir diye düşünüyoruz. Blizzard Entertainment, bizlere ters köşe de yapabilir tabii.

Overwatch 2 ardından bir de Diablo IV var. Geçtiğimiz günlerde bu oyun hakkında yeni bir geliştirici günlüğü yayımlanmıştı. İşte bu günlüğün en sonunda geliştirici ekip, oyunlarının BlizzConline 2021 etkinliğinde yer alacağını resmi olarak açıkladı. Hatta ekibin söylediğine göre oyuncular, yapılan ilk gösterimdeki sahnenin geliştirilmiş versiyonu ile karşı karşıya kalacak. Yani, muhtemelen BlizzConline 2021 sırasında Diablo IV için sinematik ve oynanış anlardan oluşan görüntüler göreceğiz. Ayrıca oyun hakkında bir çıkış tarihi açıklaması yapılacak mı, bu konu hakkında da herhangi bir detay bulunmuyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x