Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Need for Speed Heat, Türkiye’de ön siparişe açıldı

Need for Speed Heat oyununa sahip olabilmek istiyorsanız, 400 liradan daha fazlasını gözden çıkartmanız gerekiyor.

EA ve Ghost Games tarafından duyurulmuş olan Need for Speed Heat, duyurusu ile birlikte ön siparişe de açıldı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek olan bu video oyunu, saymış olduğumuz platformlar için Origin Store, PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinden ön siparişe açıldı. Bizler de bu haberimizde, oyunun ön sipariş hakkındaki detaylarını sizlere sunacağız.

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat, bazı ön sipariş hediyeleri ile geliyor

Oyunun ön sipariş bilgilerine PlayStation Store üzerinden başlamak istiyoruz. Bu platformda oyuna ait 2 farklı sürüm bulunuyor: Standart sürüm ve delüks sürüm. Oyunun standart sürümü, 459 TL iken EA Access abonelerine 413 TL üzerinden satılmakta. Bu sürüme ön sipariş veren her oyuncuya ise tek bir hediye olan K.S Edition Mitsubishi Lancer Evolution X veriliyor. Bu araba ile kolay bir başlangıç yapabiliyorsunuz.

Need for Speed Heat oyununun delüks sürümü ise 519 TL olarak görünüyor ama EA Access aboneleri, 467 TL ödeyerek bu sürüme sahip olabiliyor. Oyunun bu sürümüne ön sipariş verenlere de K.S Edition Mitsubishi Lancer Evolution X hediye ediliyor. Bunun yanında, oyunun delüks sürümünü satın aldığınız için 3 farklı K.S Edition araç, 4 özel karakter kostümü ve REP ile BANK takviyesi veriliyor.

Biraz önce bahsetmiş olduğumuz araçlar ise K.S Edition BMW i8 Coupe, K.S Edition Mercedes C63 AMG Coupe ve K.S Edition Chevrolet Corvette Grand Sport olarak açıklandı. Yalnız, K.S Edition Mitsubishi Lancer Evolution X aracı gibi bu araçlar anında sizin olmuyor. Diğer üç farklı araca sahip olabilmek için belli seviyelere ulaşmış olmanız gerekiyor.

Microsoft Store tarafında hediyeler değişmezken, fiyatlar birkaç liralığına fark yaratabiliyor. Mesela, Need for Speed Heat oyununun Microsoft Store üzerindeki standart sürümü, 468 TL, EA Access abonelerine 421 TL olarak satılıyor. Delüks sürüm ise yine aynı platformda 539 TL, EA Access abonelerine 485 TL olarak görünüyor.

Son olarak, PC için Origin üzerinde de bahsetmiş olduğumuz bu video oyununun standart sürümünün 60 Dolar, delüks sürümünün de 70 Dolar olarak göründüğünü belirtmek istiyoruz. Eğer bu video oyununa ön sipariş vermek istiyorsanız, şu an 2 farklı sürüm sizleri bekliyor ve oyunun çıkışına da sadece birkaç ay kadar kısa bir süre kaldı.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir