Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Need for Speed Heat, resmi olarak duyuruldu

Need for Speed Heat, 5 gün sonra tekrar karşımıza çıkacak.

EA, sözünü tuttu ve 14 Ağustos 2019 tarihinde Need for Speed Heat oyununu duyurdu. Şirketten gelen açıklamalara göre bahsi geçen video oyunu, çıkışını 8 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirecek. EA Access ve Origin Access abonesi olan oyuncular ise bu yapıtı 5 Kasım 2019 tarihinden itibaren deneyimleyebilecek. Oyun için yayımlanan ilk tanıtım videosu da haberimizin tepesinden izlenebilir.

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat, gümbür gümbür geliyor

Bahsetmiş olduğumuz bu video oyunu için yayımlanan video, bir tanıtım videosu idi. Bu videoda bolca sinematik an ve özel olarak kesilmiş görüntüler yer alıyordu. Oyunculara sadece birkaç saniyelik oynanış anları gösteriliyordu ki bizce o sahneler de ağır bir şekilde düzeltilmişti. Peki, nerede bu video oyununun oynanış videosu? EA tarafından yapılan açıklamalara göre 5 gün sonra, Gamescom 2019 sırasında bu video oyununun oynanış görüntüleri yayımlanacak.

Bu sırada, Need for Speed Heat oyunu PC, PlayStation 4 ve Xbox One için ön siparişe de açıldı. Henüz oynanış görüntüsü görmeden bir video oyununa ön sipariş vermek ister misiniz, bilemiyoruz ama ön sipariş hakkındaki detayları bir sonraki yazımızda sizlere uzun uzun anlatacağız. Şimdi, sizi oyunun resmi açıklaması ile baş başa bırakmak istiyoruz.

Seçkin sokak yarışçıları arasında kendinize yer edinme yolunda şehrin görevi kötüye kullanan polis kuvvetlerine karşı geleceğiniz heyecan verici bir yarış deneyimi olan bu video oyununda gündüz çalışın, gece risk alın.

PlayStation Store
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x