Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Bu sene çıkacak olan Need for Speed Heat hakkında onlarca bilgi sızdırıldı

Sızdırılan bilgilerin bir tanesi ile öğrenmiş olduk ki Need for Speed Heat, bizleri 1980'li senelerin Miami'sine götürecek.

Bugün, sadece 6 saat sonra 2019 senesinin yeni Need for Speed Heat oyunu gösterilecek. EA, bu gösterimi YouTube üzerinden yapacak. Gösterim için şimdiden bir video hazırlandı ve bu video için geri sayım başlatıldı. Yalnız, EA muhtemelen unutmuş olacak ama önceden hazırlanmış olan videolar, birçok uygulama sayesinde kendisini diğer kullanıcılara gösterebiliyor.

Need for Speed Heat

Bu senenin oyunu Need for Speed Heat olacak

Birkaç oyuncu, YouTube üzerinden yayımlanmaya hazırlanan videoyu inceledi ve bazı görüntülere ulaştı. Bu görüntüleri haberimiz boyunca görebileceksiniz. Ayrıca bu görüntüler, oyunun adının Need for Speed Heat olduğunu da gösteriyor. Öyle ki aslında bu oyunun adını da bir perakendeci geçen haftalarda sızdırmıştı. Tüm bu sızdırmaların üzerine bir içerik üreticisi, oyun hakkında ekstra bilgi sahibi olduğunu da belirtti.

Bir YouTube içerik üreticisinin söylediğine göre bu video oyunu açık dünya yapısına sahip olacak. Ayrıca oyunculara daha karanlık ve ciddi bir hikaye sunulacak. Oyunun evreni de bu hikayeye uyumlu olacak. Bunun haricinde, Ghost Games tarafından geliştirilmiş olan Need for Speed Heat, bundan sonra geliştirilecek olan diğer tüm Need for Speed oyunları için temel olarak kullanılacak.

Söylentilerin devamına göre bu video oyunu, 2015 senesinde çıkmış olan Need for Speed oyunu ile Need for Speed Rivals oyununun bir karışımı olacak. Miami’de geçeceği söylenen bu video oyunu, her zaman çevrim içi olmanızı da gerektirmeyecek ve oyun, durdurulabilecek. Bu serinin artık alışılmış olan fren ile drift atma özelliği de bu video oyunu ile geri gelecek ama kontroller biraz daha iyileştirilmiş olacak.

Bu video oyununda seviye atlama sistemi de yer alacak. Bu sistem sayesinde, 2015 senesindeki Need for Speed oyununda olduğu gibi yeni araç parçaları açılabilecek. Yani, oyunda bir ilerleme sistemi de yer alacak. Bunun yanında, Speed Card sistemi oyundan tamamen kaldırılmış olacak. Bununla birlikte, ana yol dışında araç sürme sistemleri de tamamen kaldırılmış olacak.

Need for Speed Heat

Bu sene oyuncular gerçek bir yarış deneyimi yaşayacak

Ortaya çıkan sızdırma bilgilere göre bu video oyununun grafikleri, Need for Speed Payback oyunundan çok daha iyi olacak; 2015 senesindeki orijinal oyun ile eşdeğer olacak. Ayrıca bu oyundaki yollarda göletler, su damlaları, yansımalar ve çok daha fazlası bulunacak. Bunun karşılığında, oyunda ne yazık ki gece-gündüz döngüsü yer almayacak. Saati, oyunda girmiş olduğunuz yarışlar belirleyecek.

Yağmurun da yer alacağı Need for Speed Heat, serinin klasik polis kovalamacalarını da içerisinde bulunduracak. Bu anlara, polis helikopterleri de eşlik edecek. Ayrıca, Need for Speed Rivals oyunundaki gibi benzin istasyonuna girip, arabanın tamir edilme özelliği de bu yapıt ile geri dönecek. Pro Street Legal Race tipi yarışlar da bu video oyununda yer alacak gibi görünüyor.

Speed Card sistemi oyundan kaldırılmış olacak ama Speed List sistemi geri dönecek. Bu sistem, önceki oyunlardaki gibi çizgisel bir ilerleyiş de sunmayacak, oyuncular daha serbest ve açık olacak. Oyunun hikayesinde ise bir kadını kontrol edeceğiz. Eski bir koşucu ve günümüzün polis kaçağı olan bu kadın, bizleri biraz önce de söylediğimiz gibi Miami’ye götürecek ve oyunun senesi de 1980 olacak.

Haberimizi sonlandırmadan önce EA tarafından geçmişe yönelik tüm Need for Speed ile alakalı paylaşımların silindiğini de belirtmek istiyoruz. Yani, biraz önce de dediğimiz gibi serinin yeni oyunu, belli ki gelecek oyunlar için bir temel olarak gerçekten kullanılacak. Aynı durum, 2015 senesindeki oyun ile de yaşanmıştı ama 2017 senesindeki oyun ile temel tekrardan değiştirilmişti. Bakalım bu sene neler olacak?

Need for Speed Heat
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir