NBA 2K21, çıkışını gerçekleştirdi

NBA 2K21 oyunu şimdi sizleri bekliyor.

2K Games, geçtiğimiz 19 yılın en yüksek puan alan ve en yüksek satış rakamlarına ulaşan NBA markasına it video oyunu simülasyonu serisinin en yeni versiyonu olan NBA 2K21 yapıtının PlayStation 4 için olan versiyonunun bugün piyasaya çıktığını duyurdu. Çıkışıyla birlikte bu oyun, en iyi oynanış dinamiklerine yapılan heyecan verici geliştirmeler, rekabetçi ve topluluk odaklı çevrim içi özellikler ve çeşitli oyun modlarıyla birlikte türünün tek örneği olarak NBA basketbolunu ve basketbol kültürünü tüm yönleriyle kapsıyor. Oyunun mevcut nesil versiyonu yeni eklenen ve geliştirilen özelliklerle birlikte geliyor. Usta oyuncular ile yeni oyuncular çeşitli modlarla kendilerine uygun basketbol deneyimini yaşayabilirler.

NBA 2K21

NBA 2K21, yenilenen özellikleri ile oyuncuların karşısında

Görsel sunum, oyuncu yapay zekası, oyun modları ve çok daha fazla geliştirmeyle birlikte NBA 2K21, en gerçekçi basketbol video oyun deneyimi yaşatmak için sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Kalabalığın enerjisini, NBA rekabetçiliğinin gerilimini ve en kapsamlı spor oyununun eğlencesini bugünden itibaren hissedin. Gelişmiş Pro Stick kontrollerini kullanarak benzersiz şekilde topun hakimi olun. Şutlar ve turnikelerde yeni hassasiyet ve yetenekleri kullanın, etkin top yönetimi ile yeni imza hareketlerinizin kilidini açın. Mevcut NBA yıldızları ve efsane oyunculardan oluşan en iyiler koleksiyonunuzu MyTEAM modunda kurun ve dünya çapındaki diğer acımasız oyunculara karşı rekabet edin. NBA 2K21 oyununun yeni özelliğiyle sınırlı süredeki Sezonlar ile eşsiz ödüllere sahip olun.

Tamamen yeni, sinematik MyCAREER deneyimi olan The Long Shadow ile birlikte 10 tane lisanslı kolej programından başlayarak NBA’e doğru yükselin. MyPLAYER oyuncunuzu sahada ve dışında büyük hamleler yaparak en tepeye çıkartın ve heyecan verici, dramatik maceraya adınızı yazdırın. Neighborhood, yeni görseller ve tasarımla sizi sahil kenarına, güneşin altında 1v1, 3v3, 5v5 mücadeleleri yapmaya götürüyor. Yetenek ve tarzınızı 2K Sahilinde gösterin, Pro-Am mücadelelerine katılın ve 2K Compete Events çerçevesinde dinamik olarak değişen ödülleri kazanın. Yeni kıyafet, aksesuar ve ayakkabı markalarıyla birlikte tepeden tırnağa bir basketbolcu gibi görünün. Ayrıca bu oyun dinamik müzik deneyimi ile birlikte oynayın. Dünya çapındaki en yeni büyük sanatçılar – ilk defa oyunda tanıtılacak iki tane Dame D.O.L.L.A. parçasıyla birlikte – ve nefes kesen müzisyenler keşfedilmeyi bekliyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x