Call of Duty: Modern Warfare II oyununun birinci sezonunda, birinci sınıf bir silahı kullanmak istiyorsanız, daha çok klasik MP5 olarak bilinen Lachmann Sub size önerimiz olacaktır. Farklı bir ad altında olabilir, ancak Call of Duty serisinin hayranları bu vahşi SMG tipi silahın sesini ve hissini tanıyacaklardır. Lachmann Sub, birinci sınıf isabet oranı ve hızlı öldürme süresiyle düşmanları hemen harap edebilir. Bu nedenle, bir sonraki karşılaşmanızda bu silahı kullanmak istiyorsanız, Call of Duty: Modern Warfare II içerisindeki en iyi teçhizatı, en iyi parçaları, avantajları ve ekipmanları bilmeniz gerekiyor. Bu rehberimizi de zaten bu yüzden hazırladık.


Call of Duty: Modern Warfare II ve Call of Duty: Warzone 2.0 için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Call of Duty: Modern Warfare II

Lachmann Sub silahından en iyi şekilde faydalanabilmek için Muzzle kısmında XTEN Razor Comp, Laser kısmında 1MW Quick Fire Laser, Stock kısmında FT Mobile Stock, Underbarrel kısmında Schlager Tango ve Rear Grip kısmında Lachmann TCG-10 kullanmanızı öneriyoruz. XTEN Razor Comp sayesinde silahın kontrolünü biraz da olsa elinize alabilirsiniz. 1MW Quick Fire Laser ise herhangi bir dezavantaj eklemeden nişan alma sürenizi kısaltacaktır. Daha sonra FT Mobile Stock, silahı daha da mobil bir hale getirecek ve Schlager Tango ile Lachmann TCG-10 de atışlarınızın olabildiğince isabetli olmasını sağlayacak.

Lachmann Sub silahına uygun parçaları ekledikten sonra teçhizatlarınızı da ayrıca hazırlamanız gerekiyor. Bu noktada da Perk kısmında Battle Hardened, Bomb Squad, Fast Hands ve Ghost öneriyoruz. Bombalar ise Drill Charge ve Flash Grenade olabilir. Field Upgrade cephesinde de Dead Silence kullanabilirsiniz. Bu noktada tabii ki bombaları dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz ve Perk kısmından da birkaç parça değişebilir ama sonuç olarak Fast Hands, Ghost ve Dead Silence elementlerini her silahta kullanmanızı öneriyoruz.

Son olarak, Call of Duty: Modern Warfare II oyununda bu silahın kilidini açmak için öncelikle 16. seviyeye gelip, Lachmann-762 silahının kilidini açmanız gerekiyor. Daha sonra da bu silahı 12. seviyeye çıkartıp, Lachmann-556 silahının seviyesini açmalısınız. Ondan sonra da Lachmann-556 silahını 12. seviyeye çıkartmanız yeterli olacaktır. O zamana kadar da Lachmann Sub silahına alternatif olarak Kastov-74u veya FSS Hurricane kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster