Minecraft Earth için kapalı beta geliyor

Bu AR oyununun kapalı betas için kayıt yaptırabilirsiniz.

Dünya çapında sayısı hiç de azımsanamayacak büyüklükteki hayran kitlesine sahip olan Minecraft oyununun yeni bir üyesinin geleceğiniz sizlerle paylaşmıştık. Oyunun geliştirilmesinin 10. yılına ait etkinlikler sırasında, Minecraft Earth oyununun geliştirildiği duyurulmuştu. Şimdi ise bu yapım için bir kapalı betanın düzenleneceğinin bilgisine erişmiş durumdayız. Ayrıca kapalı betanın hangi dönemde gerçekleşeceği de söylenirken oyundan kesitlerin gösterildiği eğlenceli bir videonun paylaşıldığını söyleyelim.

Minecraft Earth

Minecraft Earth, oldukça eğlenceli görünüyor

Minecraft oyununun geliştiricisi Mojang tarafından paylaşılan video ve bilgiler sayesinde bir AR oyunu olan yeni yapım hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğumuzu söyleyebiliriz. Bilindiği gibi AR oyunları arttırılmış gerçeklik anlamına geliyor ve mobil cihazların kameraları sayesinde gerçek dünyaya, oyun ortamları aktarılabiliyor. Bu yeni Minecraft oyununda da temel oyundaki mekaniklerin düzlemsel bir yüzey içerisinde 3 boyutlu olarak aktarılmasını yayımlanan video vasıtasıyla görebiliyoruz.

Oldukça eğlenceli görüntülerin sergilendiği bahsettiğimiz videoyu haber yazımızın en üst kısmından keyifle seyredebilirsiniz. Ayrıca bu videolar sayesinde oyunun Pokémon GO benzeri bir yapıyla şehirde dolaşma ve eşya bulma özelliklerine sahip olduğumuzu yeri gelmişken söyleyelim. Haberimizin içerisinde bulunan videoda bu tür özellikler rahatlıkla keşfedebilirsiniz.

Bu arada haber başlığımızda göreceğiniz üzere Minecraft Earth oyunu için bir kapalı beta etkinliğinin gerçekleştirilmesi düşünüldüğü duyuruldu. İçinde bulunduğumuz 2019 senesinin yaz ayları içerisinde gerçekleştirilecek olan kapalı beta için oyuncuların kayıt olması gerekiyor. Sizler de bu beta için kayıt yaptırarak şansınızı deneyebilirsiniz. Bilgilerimizi aktardığımıza göre sizleri haber yazımızın üst kısmındaki video ile baş başa bırakalım.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x