Monster Hunter World şu sıralar PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde sıkça oynanıyor. Oyunun önümüzdeki aylarda PC platformu için de gelmesi bekleniyor. Tabii oyun bu kadar popülerken, marka da global olarak büyümeye devam ediyorken, bir film projesinin de ortada olduğunu düşünebilirsiniz. Eğer böyle düşünüyorsanız oldukça haklısınız çünkü 2016 senesinden beri yapım aşamasında olan Monster Hunter filmi, 2018 senesi ile hız kazandı. Ortaya çıkan yeni raporlara göre ise film başrolü belirlendi. Bu rolde ise Milla Jovovich bulunacak.

Monster Hunter

Milla Jovovich daha önce Resident Evil: The Final Chapter , Resident Evil: Retribution  ve Resident Evil: Afterlife gibi yapıtlarda yer almıştı. Bu yüzden kendisini mutlaka tanıdığınızı düşünüyoruz. Tabii bahsetmiş olduğumuz filmin başrolünde bir Resident Evil yıldızı olunca, arkaplanda da yine Resident Evil ile başarılı işler çıkartmış olan isimler bulunuyor.

Örnek vermek gerekirse, Variety ekibinin raporlarına göre bu filmin çekimleri, Eylül 2018 içerisinde, Güney Afrika içerisinde başlayacak ve filmin özel efektleri, Resident Evil projesinde çalışmış olan Mr. X isimli stüdyo tarafından yapılacak. Daha da önemlisi, bahsetmiş olduğumuz Monster Hunter filminin yönetmen koltuğunda da Paul W. S. Anderson oturuyor. Bu isim de daha önceden Resident Evil serisinin yönetmenliğini yapmıştı. Belli ki Paul W. S. Anderson, tanıdıklarla çalışmak istemiş.

Monster Hunter filmi nasıl olacak?

Öncelikle şunu söylememiz gerekiyor ki, filmin şu an nasıl olacağını güncel bir şekilde bilmiyoruz ama filmin yönetmeni 2016 senesinde bir açıklama yaparak, “Filmde, oldukça sıkıcı işe sahip bir adamı göreceğiz. Kendisi bu işten sıkılıp, macera aramaya başlıyor ve aslında antik bir kahraman olabileceğini keşfediyor. Adam, bir canavar avcısı olabilmek için adımlar atıyor.” demişti film hakkında.

Belli ki filmin ana teması, 2016 senesinden beri biraz değiştirilmiş. Çünkü filmde canavar avcısı olacak olan kişi bir adam değil, muhtemelen Milla Jovovich olacak. Tabii sinema severler şu an yaşanan bu durumlardan hiç memnun değil. İnternet alemindeki yorumlara bakacak olursak, kimse yönetmenden ve başrolden hoşlanmıyor ve filmin başarısız olacağını öngörüyor.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster