11 Nisan 2018 sabahı, internet alemine yepyeni bir video oyunu sitesi daha katıldı. Evet, piyasada olan siteler yetmiyordu, şimdi bir de Mavi Kol var bu alemde. Peki; kimdir, nedir bu internet sitesi? Hemen sizler için açıklayayım: Mavi Kol, temelinde Kaan Gezer ve Emrah Subaşı tarafından hayata geçirilmiş bir internet sitesi. Tabii bu internet sitesine Alper Dalan’ın da katkıları oldu. Sitemizde şu an çok az içerik bulabilirsiniz ama yakında buralar yepyeni ve farklı içerikler ile dolacak. İnternet sitemizde önceliğimiz güncel video oyunu haberleri olacak fakat bunun yanında yine video oyunlarının inceleme yazıları ve diğer fikir temelli içerikleri ile karşınıza çıkacağız.

Mavi Kol

Mavi Kol, tüm bu içerikleri nasıl yapacak? 

Bizler, kendimize oldukça güveniyoruz. Sizlerin de güvenmesini öneriyoruz. Çünkü ekimiz oldukça deneyimli. Sitemizin temelinde bulunan Kaan Gezer, 2018 itibari ile 10 senelik yazılı içerik deneyimine sahip. Emrah Subaşı ise 10 senelik bir roman yazarlığı deneyimi ile hayatını sürdürüyor. Son olarak Alper Dalan ise 5 senelik bir yazılı içerik deneyimine sahip. Yani, ne yaptığımızı biliyoruz.

Gelecek için planlarımız nedir?

Öncelikle şunu söylemek istiyoruz, amacımız genel olarak yazılı içerik kategorisinde kalmak. Bu yüzden sürekli olarak sizlere bolca haber, inceleme ve diğer fikir yazılarını sunmaya devam edeceğiz. Bunların yanına da sürekli, belli bir düzen ile yeni içerik tipleri eklemeye çalışacağız. Bu yeni içerik tipleri, yeni bir yazı serisi de olabilir, internet sitemize yepyeni bir kategori de olabilir. Ayrıca, bu konuda önerileriniz varsa, yorumlarınızı da mutlaka bekliyoruz.

Şimdilik bizlerden bu kadar. Yepyeni içerikler ile sizlerin karşınıza çıkmak için sabırsızlanıyoruz. Umuyoruz ki internet ortamında bulunduğumuz bu süre boyunca sizleri, içeriklerimiz ile memnun edebiliriz ve güzel vakit geçirebiliriz.

Etiketler:

,