Bundan birkaç hafta önce Marvel’s Spider-Man oyunundaki Örümcek Adam için Iron Spider isimli bir kostüm duyurulmuştu. İlginçtir ki, bu duyuruda bahsi geçen kostüm gösterilmemişti. Geçtiğimiz akşam ise PlayStation Blog üzerinden Insomniac Games tarafından yapılan yeni bir duyuru ile bahsettiğimiz kostüm gösterildi. Insomniac Games ekibinden James Stevenson tarafından yapılan duyuruya göre bu kostüm, Avengers: Infinity War filminden esinlenmiş bir kostüm.

Marvel’s Spider-Man

Bu Marvel’s Spider-Man kostümü ön sipariş hediyesi olarak veriliyor

Yukarıdan görebileceğiniz kostüme sahip olmak istiyorsanız, Marvel’s Spider-Man isimli video oyununa ön sipariş vermeniz gerekiyor. 7 Eylül 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan bu video oyununa ön sipariş verdiğiniz taktirde hem bu kostümü, hem de daha önceden tanıtılmış olan Spider Punk kostümünü alıyorsunuz. Sony Interactive Entertainment, Insomniac Games, Marvel Games ve Marvel Studios ekiplerinin iş birliği sonucu ortaya çıkan bu kostüm, açıklamalara bakacak olursak sonradan tek başına da satışa çıkacak. Nereden mi biliyoruz?

PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklamada, bu oyuna ön sipariş verenlerin, bu kostüme erkenden ulaşabileceği belirtiliyor. Bu da, bizlere bu kostümün sonradan tek başına satışa sunulacağını gösteriyor. Yapılan açıklamaların devamına göre de, oyundaki her kostümün birbirinden farkı özelliklere sahip. Peki, ön sipariş hediyesindeki iki kostümün özelliği nedir?

Marvel’s Spider-Man

Açıklamalara göre Punk-Spider kostümünü kullanırken, AoE saldırısı yaptığımız zaman Örümcek Adam, havada elektro gitar çalıyor. Yeni tanıtılan bu kostümün ise ne yaptığını bilmiyoruz. Fakat ekibin söylediğine göre, Avengers: Infinity War filmini izleyen insanlar bu kostümün özel gücünün ne olduğunu anlayacak. Bizler Avengers: Infinity War izlemedik, ne yazık ki bilemiyoruz.