Geçtiğimiz günlerde The Telegraph ekibi, Marvel’s Spider-Man için bir ön inceleme yazısı yayımlamıştı. Bu ön inceleme yazısı ile birlikte ilk defa The Telegraph ekibinde görünen, Marvel’s Spider-Man için konsept tasarımlar da ortaya çıkmıştı. İşte bu yazımızda da, bahsettiğimiz konsept tasarımlara yer vereceğiz. Çünkü bu tasarımlarda Shocker, Norman Osborn ve çok daha fazlası görünüyor. Eğer bu oyunu oynamayı düşünüyorsanız, haberimizin en altındaki galeriden konsept tasarımlara da kesinlikle göz atmanızı öneriyoruz.

Marvel's Spider-Man

Yayımlanan konsept tasarımların birçoğunda Örümcek Adam karakterini, farklı açılardan, farklı pozlarda görebiliyoruz. Örümcek Adam haricinde, dediğimiz gibi bu konsept tasarımlarda Shocker, Norman Osborn, Mr. Negative, Kingpin, Inner Demon Maskesi, Fisk için çalışan güvenlik görevlileri ve direkt olarak Fisk binasının lobisi görünüyor.

Marvel’s Spider-Man çıkışını 7 Eylül 2018 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro platformları için gerçekleştirmeye hazırlanan bir video oyunu. Marvel, Sony ve Insomniac Games ekiplerinin iş birliği ile geliştirilen bu video oyunu, şu an ülkemizde 300 TL ile 340 TL arasında bir fiyatta satılıyor. Oyunun normal sürümü 300 TL iken, Deluxe Edition hali 340 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Oyun, bu fiyatı ile Türkiye’de satılmış olan en pahalı PlayStation oyunlarından bir tanesi olarak da tarih kitaplarına geçiyor. Aslında, geçtiğini pek sanmıyoruz ama olsun. Bizler şimdi sözü fazla uzatmadan, sizleri hemen aşağıdaki galerimiz ile baş başa bırakalım efendim.

İşte o Marvel’s Spider-Man galerisi

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster