Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Marvel’s Avengers oyununun 10 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı

Her şey net olarak görünmüyor ama Marvel's Spider-Man gibi oynanış anlarına tanıklık ediyoruz.

E3 2019 sırasında ilk defa gösterilmiş olan Marvel’s Avengers, oyuncuların karşısına sinematik bir tanıtım videosu ile çıkmıştı. Tabii bu tanıtım videosu; hem etkinlik alanındaki normal katılımcılara, hem de internet alemindeki herkese paylaşılmıştı. İşin içinde bir de basın ve yatırımcılar bulunuyor. İşte bu kişiler de kapalı kapılar ardında, bu oyunun oynanış görüntülerini izledi.

Avengers

Marvel’s Avengers, pek de farklı bir deneyim sunmayacak gibi görünüyor

Tahmin edebileceğiniz gibi bu kapalı kapılar ardında, oynanış videosunu izleyen bir kişi, o görüntüleri sızdırmayı başardı. Alana giriş sırasında kayıt yapabilecek cihazlar toplanmadı mı, bilemiyoruz ama bu sızdırmayı yapan kişi, akıllı telefonunu gizli bir şekilde tutarak, ekranın bir kısmını kaydetmiş gibi görünüyor.

Şimdiden söylemek gerekiyor ki sızdırılan oynanış görüntüleri, pek yüksek kaliteye sahip değil; kişi, gizli bir şekilde çekim yapmaya çalışmış. Bu yüzden de hem ekranın çok büyük bir kısmı kaydedilememiş, hem de ışıklardan ötürü problemler yaşanmış. Ayrıca, ses kaydının da pek başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Yine de bu görüntüler sağ olsun, oyunda Taskmaster karakterinin olduğunu öğrendik.

Bahsetmiş olduğumuz sızdırılan oynanış videosu, internet aleminden tamamen silinmeden, Reddit üzerinden izlemenizi öneriyoruz. Bu görüntülerin Reddit ile güvende olduğunu düşünüyoruz ama yine de bilemeyiz. İşin içinde Marvel ve Square Enix gibi dev şirketler olunca, sızdırılan böylesine önemli bir videonun başına nelerin geleceğini tahmin edemiyoruz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir