Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

E3 2019 sırasında Marvel’s Avengers hakkında bolca detay verildi

Anladığımız kadarıyla Marvel's Avengers, Anthem ve Tom Clancy's The Division 2 oyunlarının süper kahramanlısı gibi olacak.

E3 2019 sırasında sonunda gösterilmiş olan Marvel’s Avengers, şimdi yeni detayları ile karşımıza çıktı; bu oyunun geliştirici ekibi, etkinlik sırasında bir panel düzenledi. Bu panel sırasında da bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirildi. Bu etkinlik sağ olsun, bu video oyununun nasıl bir yapıya sahip olabileceğini öğrenmiş olduk. Anladığımız kadarıyla, dev gibi bir video oyunu bizleri bekliyor.

Avengers

Marvel’s Avengers, birçok AAA oyununun süper kahramanlısı gibi olacak

Geliştirici ekibin söylediğine göre öncelikle bu video oyunu çevrim dışı oynanabilecek. Yalnız, oyunun tüm içerikleri çevrim dışı oynanmayacak; oyunda bazı, sadece çevrim içi şekilde oynanabilecek içerikler de olacak. Yalnız bu içeriklerin, oldukça küçük bir oranda olduğu söyleniyor. Ayrıca, oyunun çevrim içi modunun da güvenli alanlardan başlatılabileceğini öğrendik.

Açıklamalara bakacak olursak oyuncular, o güvenli bölgeden isterlerse hikaye moduna devam edebilecekler, isterlerse de çevrim içi oyunlara zıplayabilecekler. Ayrıca oyundaki kahramanlar için bir seviye sistemi ve seviye atlama mekanizması da olacak. Her kahramanın kendisine ait bir yetenek ağacı da bulunacak. Kahramanlar, bizim seçtiğimiz yeteneklere göre şekillenecek. Yani, herkesin kahramanı aynı olmayacak.

Tüm bunların haricinde, oyundaki kahramanların özelleştirilebilir olduğunu da öğrendik. Oyundaki her kahraman için ayrı kostümler, güçlerimizi etkileyen kıyafet parçaları ve yetenekler bulunacak. Bu sayede de oyuncular, kahramanlarını dilediği gibi özelleştirebilecek. Ayrıca bu video oyunu, çevrim içi bir servis de olacak. Yani, oyun sürekli yeni içeriklerle güncellenecek ve bu içerikler de ücretsiz olacak.

Ayrıca, oyundaki her bölümü tekrar ve tekrar oynamak için oyuncuların bir sebebi de olacak; Hulk ve Iron Man arasında aynı bölümde bolca fark bulunabilecek. Son olarak da belirtmemiz gerekiyor ki bu video oyunu, tam bir açık dünya oyunu olmayacak; geliştirici ekip, tek bir dünya yapmak yerine 1’den fazla bölge oluşturmayı tercih etti. Bu sayede de gelecekte, yine ücretsiz olarak, yeni kahramanların yanında yeni bölgeler de oyuna eklenebilecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir