Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Marvel’s Avengers, çıkış tarihi ile duyuruldu

Marvel's Avengers ile piyasaya bir tane daha sinematik süper kahraman oyunu geliyor.

Square Enix tarafından geçen senelerde ilk defa gösterilmiş olan Marvel’s Avengers, sonunda resmi olarak duyuruldu. E3 2019 sırasında gelen bu duyuru sayesinde hem oyunun ilk videosu yayımlanmış oldu, hem de oyun hakkındaki ilk resmi detayları öğrenmiş olduk. Dilerseniz bu detaylara da haberimizin devamından göz atalım.

Marvel's Avengers

Marvel’s Avengers, sinematik bir deneyim sunacak

15 Mayıs 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Marvel’s Avengers; PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia konsollarını hedefliyor. Yalnız, bu oyun için bir beta süreci gerçekleştirilecek ve bu süreç, sadece PlayStation 4 konsoluna özel olacak. Üçüncü şahıs bakış açısı ile oynanacak olan bu yapıtın türü aksiyon-macera olacak ve sinematik seviyede hikaye anlatımı sunulacak.

Hikaye temelli olacak olan bu video oyunu, toplam 4 kişiye kadar eşli oyuncu destekli oynanabilecek. Eğer siz, çevrim dışı oynamak isterseniz de diğer 3 kahramanın kontrolünü yapay zeka ele alacak. Tahmin edebileceğiniz gibi çevrim içi bir servis olacak olan bu yapıt, sürekli olarak yeni içeriklerle güncellenecek. Oyunun evreni gelişiyor olacak.

Oyunun çıkışında birçok kahraman olacak ama çevrim içi servis dahilinde ekstra içerik olarak yeni kahramanlar da oyuna eklenecek. Oyunun çıkışında bulunacak olan kahramanlar ise Captain America, Thor, Iron-Man, Black Widow ve Hulk olacak. Ant-Man de oyunda olabilir ama bu şimdilik kesin değil. Oyuna sonradan eklenecek olan kahramanların tamamı da ücretsiz olacak.

Oyunda hiçbir şekilde mikro ödeme sistemi ve ganimet kutuları bulunmayacak. Bununla birlikte, PlayStation 4 sahiplerine ekstra içerik sunulacak; Square Enix ile Sony arasında bu oyun için özel bir anlaşma bulunuyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir