Oldukça sürpriz bir şekilde Life is Strange 2 oyununun ilk bölümü için bir çıkış tarihi verildi. Oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden verilen bu bilgiye göre bahsetmiş olduğumuz ilk bölüm 27 Ekim 2018 tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak. Oyun hakkında şimdilik neredeyse hiçbir bilgimiz yok ama ekibin söylediğine göre oyun hakkında çok daha fazla bilgi, Ağustos 2018 içerisinde verilecek. Muhtemelen ekip, sürprizlerini Gamescom 2018 etkinliğine saklıyor.

Life is Strange 2

Life is Strange 2 oyununun ön siparişleri de yakında açılıyor

Bahsettiğimiz Twitter üzerinden gelen açıklamaların devamına göre Life is Strange 2 oyununun ön siparişleri, önümüzdeki hafta başlayacak. Aynı zamanda, önümüzdeki hafta içerisinde The Awesome Adventures of Captain Spirit oyunu da çıkışını gerçekleştirecek. Eğer bilmiyorsanız hemen söyleyelim: The Awesome Adventures of Captain Spirit tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulacak ve bu oyun ile Life is Strange evreni bağlantılı olacak. Serinin ikinci sezonunun hikayesi hakkındaki ipuçları da The Awesome Adventures of Captain Spirit içerisinde bulunacak.

Bahsetmiş olduğumuz The Awesome Adventures of Captain Spirit, aynı Life is Strange 2 gibi PlayStation 4, PC ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştiren bir  video oyunu olacak. Eğer dilerseniz hemen aşağıdan, Twitter üzerinden yapılmış olan açıklamaları ve oyun için de yayımlanmış olan yeni bir videoyu görebilirsiniz efendim.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster