Yeni God of War oyunu içerisinde birkaç zorluk seviyesi bulunuyor. Bu zorluk seviyelerinden bir tanesi, en zoru ise Ben Savaş Tanrısıyım. Bu zorluk seviyesinde oyunu oynarken, düşmanlarınız hem daha güçlü oluyor, hem de daha farklı saldırı tipleri ile sizin üstünüze geliyor. Yani, diğer zorluk seviyelerinden çok daha farklı bu Ben Savaş Tanrısıyım zorluğu. İşte böyle bir zorluğu bitiren oyuncular da tahmin edebileceğiniz gibi ödülsüz bırakılmıyor. Oyunu bu seviyede bitiren bir oyuncu, kendisine ödül verildiğini söyledi ve bu ödülleri de gösterdi. Bu ödülleri gördükten sonra oyuna en baştan başlayıp, bu zorluk seviyesinde tekrar oyunu bitirmek istedik.

God of War

God of War, bu ödüllerle daha güzel bir hal aldı

Sizlerin de yukarıdaki ve aşağıdaki görselden görebileceğiniz gibi, eğer oyunu en zor seviyede bitirirseniz, iki adet Efsanevi seviyede kalkana sahip olabiliyorsunuz. Bu kalkanlar, sizin elinizdeki kalkandan sadece görüntü olarak farklı. Kalkanlarda herhangi bir güç farklılığı bulunmuyor. Bu yüzden bazı oyuncular, bu ödülü görünce hayal kırıklığına uğrayabilir ama bizler çok beğendik. Özellikle Radiant Sheild of Unity bizim favorimiz. Diğer kalkanın adı ise Aspis of Spartan Fury. Bu kalkan tabii ki Kratos’un geçmişi ile alakalı.

Tabii bu ödüller, şimdilik keşfedilen ödüller. Eminiz ki God of War içerisinde oyuncuları bekleyen çok farklı ödüller bulunuyordur. Mesela Horizon: Zero Dawn oyununda platin kupa kazanan oyunculara özel bir avatar ve tema veriliyordu. Bizler oyunu platin olarak bitirmiştik ve hediyelerin sahibi olmuştuk. God of War içerisinde platin kupa almak oldukça zor gibi görünüyor ama halihazırda bu oyunda platin kupa açan oyuncular bulunuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde o oyunculara da Horizon: Zero Dawn oyununda olduğu gibi benzersiz hediyeler gönderilecek mi?

God of War

Etiketler: