20 Nisan 2018 tarihinde God of War çıkışını gerçekleştirdi. Oyun, birçok farklı sürümde karşımıza çıktı. Bu sürümlerden bir tanesi ise oyunun koleksiyoncu sürümü idi. Bu sürümde bir harita bulunuyordu. Oyunculardan bir tanesi, bu haritadaki Dünya Yılanı’nın üzerine gizli bir mesaj fark etti ve bütün Reddit, bu mesajı çözmeye çalıştı. Çok geçmeden bu mesaj çözüldü ve oyunda gizli bir hazine bulundu. Eğer dilerseniz sizler de bu hazineyi, kendi oyununuzda bulabiliyorsunuz. Gelin, haberimizin devamından bu hazineye bir göz atalım.

God of War

Bu gizli God of War hazinesi, çok işinize yarayacak

Eğer bu hazinenin nerede olduğunu ve ne yaparak ortaya çıkacağını öğrenmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki videomuza göz atmanızı öneriyoruz. Bu videoda gerekli olan her şey gösteriliyor. Tabii bu hazine bulundu ve oyunun yapımcısı da Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Bu yapımcı, “Reddit üzerindeki God of War topluluğuna şapkamı çıkartıyorum. Kendileri, bizim en gizli sırlarımızdan bir tanesini çözdü.” dedi.

Hemen aşağıdaki videoda Brok ve Sindri tarafından saklanan hazinenin yerini görebilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz bu hazineyi çıkartmak için videodaki gibi kameranızı oynatmanız lazım. Bu hazinenin ilk adımında bir çan sesi duymanız gerekiyor. Bu çan sesi ardından ikinci kez farklı yerlere bakmanız gerekiyor. Yine bir çan sesi duyuyorsunuz ve ardından bir diyar yırtığı karşınıza çıkacak. Bu yırtığın içerisinden de bahsetmiş olduğumuz hazine çıkacak. Bu hazine, Kratos’un birçok gücünü arttıyor.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster