PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirmiş olan God of War oyunu için bugün fotoğraf modu eklendi. Tabii bu modun eklenmesinin ardından da Kratos ve oğlu, hatta bazı konuklar da, şekilden şekle girdi. Tabii oyuna gelen fotoğraf modu, sadece şebeklik için kullanılmadı. Oyuncular, bazı epik fotoğrafların da ardındaki isim olmayı başardı. Eğer dilerseniz haberimizin devamındaki galerimizden, bu fotoğraflara sizler de göz atabilirsiniz.

God of War

God of War için gelen yeni mod bayağı sevildi

Bahsetmiş olduğumuz bu fotoğraf moduyla göz kırpan Kratos, gülümseyen Kratos, şebeklik yapan Atreus ve çok daha fazlasına şahit olduk. Bu şahitliklerimiz ile gördüğümüz en güzel fotoğrafları da hemen aşağıdaki galerimizde sizlere sunduk. Umuyoruz ki, sizler de bu fotoğrafları beğenirsiniz efendim.

Eğer sizler de PlayStation 4 veya PlayStation 4 Pro ve bir God of War sahibi iseniz, hemen şimdi konsolunuzu açıp, bahsetmiş olduğumuz fotoğraf modunu indirebilirsiniz. Bu modu indirmek için ekstra bir şey yapmanıza hiç gerek yok. Çünkü fotoğraf modu, bir güncelleme ile oyuna ekleniyor. Güncelleme ardından oyuna girip, bu fotoğraf modu ile sizler de oynamaya başlayabilirsiniz.

Sony ekibinin birinci parti oyunları genellikle fotoğraf modu ile geliyor ve bu mod bize soracak olursanız, video oyunları için oldukça güzel bir mod. Mesela ben oyunu birkaç gün önce bitirdim, yapacak bir şeyim kalmadı oyun içerisinde ama sırf bu modu denemek için tekrar oyunu oynamaya başladım. Bu da bize soracak olursanız oldukça olumlu bir durum.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster