Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

FreeZone ve Paycell kullanıcılarına, PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite için yaz tatili hediyesi gönderildi

Bordo Bere ve Bıyıklı Maske isimli yeni hediyeler, şimdi oyuncuları bekliyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite için FreeZone ve Paycell kullanıcılarına geçmişte bazı hediyeler gönderilmişti. Geçen günlerde ise bu kullanıcılara ikinci hediyeleri gönderildi. FreeZone ve Paycell tarafından oyunculara yaz hediyesi olarak gönderilen bu ögeler ise Bordo Bere ve Bıyıklı Maske olarak tanıtıldı. PUBG Lite için yeni kozmetik ögelerin sahibi olabilmek mümkün oldu yani.

PUBG Lite

PUBG Lite için yeni hediyeler dağıtılmaya başlandı

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre FreeZone kullanıcılarına Bordo Bere; Paycell kullanıcılarına ise Bıyıklı Maske hediye edildi. Bu kozmetik ögeleri elde edebilmek için ihtiyacınız olan kodlar, şimdiden kullanıcıların cep telefonu numarasına bir kısa mesaj olarak gönderildi. Yani, kodlarınıza sahip olabilmek için mesajlarınıza bir göz atın.

Bu kodları, hesabınızda aktif hale getirebilmek için tahmin edebileceğiniz gibi öncelikle PUBG Lite oyununa ait bir hesaba sahip olmanız gerekiyor. Bu hesabı kullanarak oyunun istemcisini, bilgisayarınıza indirmelisiniz. Ardından da oyuna giriş yaparak, lobideki Dükkan sekmesini ziyaret etmelisiniz. Dükkan sekmesinden de Bonus/Hediye Kodu butonunu kullanmalısınız.

Tahmin edebileceğiniz gibi, cep telefonlarınıza gönderilmiş olan kodları, bu kısma girmeniz gerekiyor. Eğer kodu doğru bir şekilde girebilirseniz, bahsi geçen kozmetik ögelerin sahibi anında olabiliyorsunuz. Bu arada, bu kodların bir son kullanma tarihi de bulunuyor. Bu tarih de 3 Temmuz 2019. Eğer bir koda sahipseniz, bir an önce kendisini kullanmanızı öneriyoruz.