Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds için Survival Title Season 3, ödüllerle bitiyor

Survival Title Season 3, bitiş tarihi ve ödülleri açıklandı.

Battle Royale oyunu denildiğinde ilk akla gelen isimlerden olan PlayerUnknown’s Battlegrounds için ödüllerle dolu bir haberimiz var. Bilindiği üzere Mart 2019’dan beri bu oyunun Survival Title 3. sezonu aktif haldeydi. Bu müddet boyunca sayısı azımsanamayacak kadar çok oyuncu bu etkinlik kapsamında mücadele etti. Her şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir de bitişi oluyor haliyle. PUBG oyununun topluluk ekibince alınan bilgilere göre bahsettiğimiz bu sezonun bitiş tarihini ve ödül politikasını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

PUBG Survival Title Season 3 bitiş tarihi ve ödülleri açıklandı

PUBG, yeni sezonuna genel bakım sonrasında girecek

Sizleri daha fazla bekletmeden açıklayalım, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundaki Survival Title 3. sezonu, yakın zamandaki canlı sunucu bakımıyla birlikte sona erecek. Bu bakımın tarihi ise 18 Haziran 2019 olarak bildirildi. Yani PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncuları bu tarihe kadar mücadelelerini yapacak, puanlarını ve başarımlarını toplayacak ve oyun sunucusunun bakıma girmesiyle birlikte girişler kapanacak.

Tabii sezonun bitmesi, bir anlamda ödüllerin kazanılma zamanının gelmesi anlamını ifade ediyor. Yapılan açıklamaya göre oyundaki acemi unvanından daha yüksek olan tüm oyuncular oyunlarda elde ettikleri en iyi dereceye göre sıralanacak. Bu sıralamadaki oyuncular kendi dereceleri ve zamanlamalarına göre belirtilen kupon ve ödülleri almaya hak kazanacaklar. Ödüllerin birkaç farklı çeşitteki sıralamaya göre verileceğinin de altını çizelim.

Bazı okurlarımız 18 Haziran 2019 tarihinde sunucular kapatılıyorsa ödüllere ne zaman ulaşacağız diye sorabilirler. Bu okurlarımızın meraklarını da hızlıca giderelim. Yapılan açıklamaya göre sunucu bakımının bitiş tarihi olan 25 Haziran 2019 günü içerisinde bahsettiğimiz ödüller sahiplerine dağıtılacak. Oyuncular PUBG oyununa giriş yaptıklarından itibaren oyundaki envanterlerinde bu ödülleri görebilecekler.  

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir