Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun Erangel haritası görsel anlamda değişiyor

PlayerUnknown's Battlegrounds oyunundaki bu haritanın yeni tasarımına ve yeni grafiklerine hazır olun.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun klasik haritası olan Erangel, oyunun geliştirildiği motorun mağazasında bulunan hazır ögeler ile yapılmıştı. PUBG oyununun geliştiricileri deneyimlendikçe de geliştirilen yeni haritalarda, hazır bulunan ögelerin kullanımı azaltılmıştı. Şimdi ise oyunun ekibi, orijinal haritalarını da tekrardan yaptıklarını duyurdu.

PUBG

PUBG oyuncularını yenilenmiş bir harita bekliyor

Geliştirici ekibin söylediğine göre son birkaç aydır Erangel haritasını, oyundaki daha güncel haritalar ile aynı detay seviyesine getirme planı bulunuyordu. Mart 2019 içerisinde bu haritaya gelen ilk eşya dengelemesi ile bu işlem başladı. Bu durumu, yakın zaman içerisinde tam anlamıyla tamamlanmış ganimet güncellemesi takip etti. Şimdi ise ekibin üzerinde çalışmakta olduğu diğer iyileştirmelere sıra geldi.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa gelecek olan yeni bir test ile birlikte yeni bina tarzları, daha gerçekçi manzara ve arazi, harita içinde bazı yeni ve değiştirilmiş bölgeler ve güncellenmiş Mavi Alan için test ayarları görebilecek oyuncular. Bu ayarlar, tabii ki sadece Erangel için geçerli olacak.

Erangel haritasına gelen güncellemenin önceki aşamalarında olduğu gibi bu değişiklikler, önce Test Sunucusuna getirilerek; bu yılın ilerleyen zamanlarda bu harita canlı sunuculara gelmeden önce oyuncuların girmesine, harita stabilitesini test etmesine, tüm güncellemeleri denemesine ve geri bildirimlerini vermelerine imkan sağlayacak.

Nihayet çalışmalarımızın sonucunu sizinle paylaşabileceğimiz için büyük bir heyecan duyuyoruz ve klasik haritamızın bu yeni versiyonuna dair geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Bu test sadece PC için ancak konsol hayranlarımız da bu yıl ilerleyen zamanlarda (yılın 3. çeyreği hedefleniyor) güncellenen Erangel haritasını oynama fırsatı bulacak. Daha fazla bilgi ve detaylı planlar, daha sonraki bir tarihte duyurulacak.

Erangel haritasının, oyunumuzun oyuncularımız arasında büyük heyecan yaratan ve çok sevilen bir parçası olduğunu biliyoruz. Haritanın o aşık aldığınız harita hissinden uzaklaşmaması için her türlü çabayı sarf ederken aynı zamanda bu haritayı oyuncuların bugün PUBG oyununu keyifle oynadığı tarza yaklaştıracağız. Her zamanki gibi çok kıymetli geri bildirimlerinizi duymak için can atıyoruz. Umarız güncellenen Erangel ve Mavi Bölge değişikliklerinin tadını çıkarırsınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyununun Geliştirici Ekibi
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir