2013 senesinden beri birçok platforma çıkmış, sayısız güncelleme almış, bu güncellemeleri de ortalama 100 milyon oyuncuya ulaştırmış olan Grand Theft Auto V , oldukça farklı bir geleneğin de üyesi. Genelde bir video oyunu duyurulduğu zaman, o duyurunun videosu GTA 5 içerisinde tekrar yapılıyor. Neden? Nedeni bilmiyoruz ama Grand Theft Auto V oldukça geniş çaplı ve mod desteğine sahip olan bir video oyunu olduğu için herhalde insanlar zevk alıyor. Şimdi ise Forza Horizon 4 için yayımlanan E3 2018 videosu, Grand Theft Auto V ile tekrar yapıldı.

Forza Horizon 4

Grand Horizon Theft 4 diyeceğiz herhalde bunun için

RavenwestR1 isimli bir YouTube içerik üreticisi tarafından hazırlanmış olan bu videoyu, eğer dilerseniz sizler de hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu videoda hem Forza Horizon 4 oyununun resmi duyuru videosu bulunuyor, hem de o videonun GTA 5 hali bulunuyor. İki video da yan yana göründüğü için, ortadaki büyük benzerliği çok büyük bir rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Belli ki RavenwestR1, bu video için çok uğraşmış. Bu yüzden biz, kendisini tebrik ediyoruz. Çünkü ortada bu büyük uğraşın yanında, güzel bir de başarı var. Şu sıralar sadece 24.175 görüntülemeye sahip olan bu videonun 896 beğenisi de bulunuyor fakat saatler sonra, bu video basında daha fazla yer aldıktan sonra videonun yüz binlerce görüntülenmeye ulaşacağını tahmin ediyoruz. Son olarak, sizler de bu videoyu izleyip, kendi yorumlarınızı belirtmeyi unutmayınız.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster