Fortnite için yeni bir canlı etkinlik olan Diplo Sunar: Higher Ground duyuruldu

Fortnite oyununda yeni bir konser gerçekleştirilecek.

Diplo, Çılgın Parti içerisindeki yaz tatilinin son gösterisini düzenlemek için Fortnite oyununa geri dönüyor. Diplo Sunar: Higher Ground isimli canlı performans için bu sefer Ana Sahne bölgesine yükselin. Bu canlı konserde aklınızı başınızdan alacak sıra dışı ritmlerin olacağı da halihazırda Epic Games tarafından belirtildi. Zaten, Diplo tarafından verilecek bir konserde de farklı bir şey beklemek yanlış olurdu herhalde. 30 dakikalık gösterinin tamamını izleyebilmek için 31 Temmuz 2020 tarihinde, yani cuma günü, Türkiye saati ile 21.00’da Çılgın Parti içerisindeki Ana Sahne bölgesinde yerinizi almanız gerekecek. Yani, elinizi çabuk tutun.

Fortnite

Fortnite, yeni bir konseri sunuyor

Diplo Sunar: Higher Ground, partiye sonradan katılanlara tepeden bakmayacak. Türkiye saati ile 21.00’daki konser başlangıcına yetişemeseniz bile, Çılgın Parti isimli oyun moduna girerek canlı gösteriyi kaldığı yerden izleyebileceksiniz. Yerel konser saatleri için Çılgın Parti Etkinlik Programı sayfasına mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Epic Games, muhtemelen bu konsere oldukça yoğun bir ilgi bekliyor ve bu ilginin karşılanabilmesi için de oyuncuların karşısına minimum seviyede problem çıkartılacak. Yani, yoğunluktan ötürü sunucuya giremeyecek olsanız bile konseri tekrardan izleyebileceğiniz mutlaka bir saat dilimi bulabileceksiniz.

Eğer bu gösteriyi kaçırdıysanız veya Diplo Sunar: Higher Ground etkinliğine tekrar erişmek istiyorsanız, 4 Ağustos 2020 tarihinde, yani salı günü, Türkiye saati ile 04.00’da Ana Sahne içerisindeki Diplo Sunar: Higher Ground gösterinin tekrar yayınını yakalayabilirsiniz. Ayrıca, ilk canlı gösteri bittiğinde bile ışık sizinle olacak; 31 Temmuz 2020 tarihinde, yani cuma günü, Türkiye saati ile 03.00 ile 2 Ağustos 2020 tarihinde, yani pazar günü, Türkiye saati ile 03.00 arasında oyunda bulunan tüm oyuncular; yepyeni, müziğe tepki veren ve ücretsiz olan Renk Cümbüşü kaplamasına sahip olacak. Etkinliğe katılmış olan oyuncular, ödüllendirilecek.

Partiyi bir sonraki seviyeye çıkarmak için, 31 Temmuz 2020 tarihinde, yani cuma günü, Türkiye saati ile 03.00’da müziğe tepki veren Sırt Pikabı sırt süsü ve Parlak Pala kazmasının yanı sıra; Işıl kıyafeti, içerik mağazasında ilk kez yerini alacak. Ayrıca, yeni Partinin Odağı, Partinin Neşesi ve Partinin Yıldızı kıyafetlerinin yanında, Neoniçe kıyafeti de yepyeni bir tarzla geri dönecek. Gösterinin ruhuna uygun şekilde, bu dört kıyafet müziğe tepki verecek. Çılgın Parti içeriğine katılmak ise çok kolay; Battle Royale moduna gidin ve Çılgın Parti isimli oyun modunu seçin; Fortnite topluluğunun diğer üyeleriyle birlikte gösterinin tadını çıkarın.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x