Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Fortnite oyununda Yaz Coşkusu 2020 başlıyor

Fortnite oyununda yepyeni bir yaz etkinliği başladı bile.

Sel, tüm adayı su altında bırakırken mayolarınızı ve bir kavanoz buz gibi Mavi Gazoz’unuzu kapıp Yaz Coşkusu 2020 etkinliğine dalmanın tam zamanı gelmiş olabilir. Şu andan başlayarak Fortnite oyununda 3. sezon bitene kadar yenilerinin yanı sıra klasik sınırlı süreli modların tadını çıkarın. Ayrıca, içerik mağazasına yeni kıyafetler de geliyor. Kendileri, adada tatil için özel tasarlandılar. Tüm bunlar ve daha fazlası ise Yaz Coşkusu 2020 etkinliği başladı bile.

Fortnite

Fortnite, yazın sıcağını değerlendiriyor

Yaz Coşkusu 2020 etkinliği boyunca Sisli Savaş, eski adıyla Sinsi Susturucular, Tehlikeli Yakınlaşmalar, Mahzen, Yakala! ve daha fazla sınırlı süreli mod teker teker oyuna gelecek. Bu klasik sınırlı süreli oyun modlarına serinletici birkaç yeni Yaz Coşkusu 2020 özelliği geldiğini fark edeceksiniz. Bunlar, gelecek bir güncelleme ile başlayacak ve beraberinde Operasyon: Büyük Darbe için de yeni bir soluk, bir olta çılgınlığı ve avlama üzerine kurulu yükseltmelerle dolu bir oyun getirecek. Bu sayede oyuncuların temel deneyimi de iyileştirilecek.

Yaz Coşkusu 2020 aynı zamanda kum, deniz, spor ve tabii ki leziz yemekler, yani kısaca yaz temalı yeni kıyafetler ve başka içerik mağazası eşyalarını da beraberinde getirecek. Golf Tutkunu kıyafetiyle golf sopasını savur, rahat mı rahat Pijamabalığı ve Tulumbalığı kıyafetlerini çek, Yıldız Ateşi kıyafetiyle takımyıldızlarını andır ve daha da fazlasını deneyimle. Yaz sıcakları aynı zamanda Yazlıkçı Drift ve Bronz Bombacı görünümlerinin şenliklere dönüşünü de müjdeliyor. Epic Games, şimdi herkesi Fortnite oyununa bekliyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x