Bizler Battle Royale oyunlarından çok hoşlanmıyoruz ama Epic Games ekibinin de Fortnite: Battle Royale ile epik bir iş çıkartmadığını söyleyemeyiz. Çünkü ekip gerçekten epik bir iş yapıyor bu video oyunu ile. Peki, Epic Games şimdi nasıl bir epiklik yapmış olabilir? Hemen söyleyelim: Ekip, gerçek dünya ile Fortnite: Battle Royale dünyasını birbirine karıştırdı.

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale için beşinci sezon hazırlıkları başladı

Bahsetmiş olduğumuz video oyunu içerisinde şu an gökler deliniyor, bazı objeler haritalardan yok oluyor. Beşinci sezonun hazırlığı yapılıyor yani video oyunu içerisinde. Şimdilik beşinci sezonun tam olarak neye benzeyeceğini bilmiyoruz ama bu sezonun çok fantastik olabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü dediğimiz gibi ekip, gerçek dünya ile oyunun dünyasını karıştırıyor. Peki, bu tam olarak nasıl oluyor?

Bahsetmiş olduğumuz video oyununun haritasından zaman zaman bazı ögeler yok oluyor. Bu yok olan ögelerden bir tanesi ise bir mağazanın logosu. İşte bu logo, Amerika Birleşik Devletleri içerisinde, bomboş bir çevrenin ortasında bir oyuncu tarafından bulundu. Eğer dilerseniz kaybolan ögeye ve bu ögenin gerçek dünyada bulunmuş haline, haberimizin en altındaki Twitter gönderilerinden göz atabilirsiniz.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster