For Honor için Prince of Persia temalı bir etkinlik duyuruldu

Ubisoft, son zamanlarda Prince of Persia markasının üzerine gitmeye başladı.

Geride bıraktığımız haftalar içerisinde ortaya çok ilginç bir görsel çıkmıştı. Bu görselde, For Honor oyununda Prince of Persia markasının ana karakteri görünüyordu. Birçok oyuncu, bu fotoğrafın sahte olduğunu düşünmüştü ama bugün o görsel gerçek oldu; For Honor için Prince of Persia temalı bir etkinlik duyuruldu. Bu sınırlı süreli etkinliğe dair yayımlanan tanıtım, oynanış ve duyuru videosunu da yukarıdan izleyebilirsiniz.

Prince of Persia

For Honor oyununda Prince of Persia temalı etkinlik başladı

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre bahsetmiş olduğumuz video oyununun içerisinde başlayacak olan etkinliğin adı Blades of Persia olacak. Bu etkinlik, bugün içerisinde başlayacak ve 2 Nisan 2020 tarihine kadar da oyunda aktif kalacak. Bu süreç içerisinde oyuna yeni kozmetik ögeler eklenecek, oynanışı değiştiren sistemler oyuncuların karşısına çıkacak ve tabii ki temel oyun, etkinliğe özel olarak giydirilecek.

Etkinlik ile birlikte oyuna yeni bir mod olan Ruler of Time da eklenecek. Harbor haritasının değiştirilmiş bir sürümünde geçecek olan Ruler of Time, temelinde bir Dominion karşılaşması olacak. Bu oyun modu sırasında zaman zaman Prince, hortumun içerisinden çıkacak ve oyunculara özel silahlar ve yetenekler ile saldıracak. Ayrıca birinci haftadan sonra bu oyun modu değişecek ve Prince, Dark Prince olarak geri dönecek.

Prince karakterinin oyunda yer alacağı etkinliğin ilk bölümü, 19 Mart 2020 tarihine kadar aktif kalacak. Bu tarihte oyundaki etkinlikte ikinci bölüm başlayacak ve oyuncuların karşısına da Dark Prince çıkacak. Blades of Persia ile oyuna 26 yeni silah, ücretsiz bir Event Pass, yeni kıyafetler, kozmetik ögeler ve çok daha fazlasını ekleyecek. Ubisoft, son zamanlarda Prince of Persia markasının üzerine gitmeye başladı. Bakalım başka neler olacak?

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x