Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Prince of Persia: Dark Babylon, serinin sızdırılan yeni oyunu olabilir

Ubisoft, Prince of Persia: Dark Babylon oyununu önümüzdeki ay içerisinde duyurabilir.

Birkaç gün önce size bir haber sunmuştuk. Bu habere göre Ubisoft, Şubat 2020 içerisinde, yeni nesil için bir Prince of Persia oyunu duyuracaktı. İşte bugün o söylentilerin devamı geldi; söylentileri orijinal olarak ortaya atan kişi, halihazırda Ubisoft ile çalışan bir geliştirici tarafından iletişime geçildi. Bu çalışan, söylentileri ilk olarak ortaya çıkartan kişi ile daha fazla bilgi paylaştı ve o bilgiler de yine Reddit üzerinden paylaşıldı. Dilerseniz bu yeni bilgilere haberimizin devamından bir göz atalım.

Prince of Persia

Prince of Persia: Dark Babylon, en erken 2021 senesinde çıkabilir

Yeni söylentilere göre bahsetmiş olduğumuz bu yeni video oyunu, ana üçlemenin sonrasını konu alacak. Oyun, alternatif ve neredeyse distopya temalı bir Babylon içerisinde geçecek. Bu oynanabilir bölge kısmen keşfedilebilir olacak. Oynanış tarafı ise üçlemeye benzeyecek ama yine de oyuncular, kendilerini yenilikçi bir oynanışa tanıklık ediyormuş gibi hissedecek. Oyundaki karakterimiz ise yaşını almış, o klasik Prince olacak. Oyundaki ana düşmanımız ise şaşırtıcı bir şekilde yine Prince olacak.

Söylentilere göre düşmanımız olan Prince, farklı bir zaman diliminden gelecek ve bizim karakterimizin alternatifi olacak. Şeytani bir karakter olacak olan alternatif Prince, bize pek benzemeyecek dış görünüş olarak; bizler, kendi karakterimizi özelleştirebileceğiz ve güçlendirebileceğiz. Bu sistem, 2018 senesinde çıkmış olan God of War ile benzer olacak. Bu oyunun PlayStation Meeting 2020 sırasında, yani Şubat 2020 içerisinde duyurulacağı da aynı şekilde söyleniyor. Peki, bu oyun ne zaman çıkacak dersiniz?

Reddit üzerinden aldığımız söylentilere göre bu yeni video oyununun adı Prince of Persia: Dark Babylon olacak. Bu oyun, dediğimiz gibi Şubat 2020 içerisinde duyurulacak ve oyunun platformları ise PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC olacak. Platformlardan da tahmin edebileceğiniz gibi oyunun çıkış tarihi çok da uzakta olmayacak; söylentilere bakacak olursak bu oyun, en erken 2021 senesinin ilk çeyreğinde oyuncuların karşısına çıkacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x