EA Play 2018 kapsamında, çıkışını yapacak olması belki en az şaşırtan ama gösterilen oyunlar arasında muhtemelen en fazla satış gerçekleştirecek olan oyun FIFA 19, nihayetinde gün yüzüne çıktı. Yayımlanan videolar ve verilen bilgiler vasıtasıyla, serinin yeni oyununda ne gibi yeniliklerin geleceğini öğrenirken, hiçbir yenilik gelmese bile bu oyunun deliler gibi oynanacağını biliyoruz. Yine de sizler için gelen bu farklılıkları sıralarken yayımlanan videoyu da içeriğimizde bulabileceğinizi belirtelim. Bakalım EA Sports bu sene, bizler için nasıl bir sunum hazırlamış?

FIFA 19

FIFA 19 yine tribünlere oynuyor

Zaten lisans anlamıyla akla gelen tüm rakiplerinin bir hayli önünde olan futbol oyunu serisi, 2019 yılı etiketiyle gelecek yeni oyununda UEFA Şampiyonlar Ligi lisansını almasını, EA Play 2018 sırasında yapılan sunumda da ön plana çıkarttı. Sahnedeki UEFA Şampiyonlar Ligi orijinal kupası eşliğinde gerçekleşen gösterimde, haberimizin en alt kısmından seyredebileceğiniz video yayımlandı. Videoda, FIFA 19 oyununun kapak tasarımında yer alacak olan Cristiano Ronaldo başroldeydi. Tabii bu kadar lisansı beraberinde getiren bir oyunun tek bir oyuncuyla lanse edilmesi eksik kalacaktı. Videoda ayrıca, Neymar, Kevin De Bruyne gibi oyuncuları gördük ama net bir oynanış görüntüsü henüz paylaşılmadı.

Ayrıca FIFA 18 ve World Cup 2018 güncellemesine dair detaylar ve yenilikleri de EA Play 2018 kapsamında yeniden görme fırsatı bulduk. EA, henüz FIFA 19 için süre varken, sıcağı sıcağına FIFA 18 ile idare etmemiz gerektiğini işaret etti. EA Sports tarafından sunulan oyunun PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkışını gerçekleştireceğini de belirtelim. FIFA 19 için yayımlanan tanıtım videosunu, belirttiğimiz üzere haberimizin hemen alt kısmından seyredebilirsiniz. UEFA Şampiyonlar Ligi lisansını da alarak, lisanslar kategorisinde gücüne güç katan oyunun beli, bundan böyle zor bükülür gibi görünüyor.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Emrah Subaşı

Yazar

Bir roman yazarı ve iki çocuk babası. Hayattaki en büyük hobilerinden bir tanesi video oyunları ve onlarla ilgili çalışmayı çok seviyor.

Tüm yazıları göster