EA cephesinden gelen yeni açıklamalar birçok oyuncunun dikkatini çekecektir çünkü ekip, EA Access sistemine eklenecek yeni video oyunlarını ve deneme sürümlerini duyurdu. Öncelikle sisteme eklenecek yeni oyunlardan bahsedeceğiz. Ardından da FIFA 19 gibi video oyunlarının deneme sürümlerinin ne zaman açılacağını sizlere söyleyeceğiz.

FIFA 19

FIFA 19 birkaç ay sonra denemeye açılıyor

Yapılan açıklamalara göre EA Access aboneleri yakında The Sims 4, FIFA 18, Dante’s Inferno ve Burnout Paradise Remastered oyunlarını deneyimlemeye başlayabilecekler. Bu oyunların ne zaman sisteme ekleneceği net olarak bilinmiyor ama Temmuz 2018 içerisinde sisteme ekleneceklerini rahatlıkla tahmin edebiliriz.

Tüm bunların haricinde EA, 2019 model spor oyunlarının ne zaman EA Access abonelerine açılacağını da açıkladı. Bu açıklamalara göre Madden NFL 19, 2 Ağustos 2018 tarihinde deneme sürecine açılacak. NBA Live 19 ise 31 Ağustos 2018 tarihinde deneme sürümü ile oyuncular ile buluşacak. NHL 19 ise 6 Eylül 2018 tarihinde denemeye açılacak. Herkesin merakla beklediği FIFA 19 ise 20 Eylül 2018 tarihinde EA Access abonelerinin eline verilecek. Tüm bu oyunlar klasik bir şekilde, 10 saat boyunca denenebilecek. Ardından oyuncular, oyunların tam sürümlerini beklemek zorunda kalacak.

Son olarak, yapılan açıklamalara göre bahsettiğimiz sistemin masaüstü uygulaması da iyileştirilecek. Oyuncular artık manüel bir şekilde indirmelerini masaüstü programından kontrol edebilecek. Ayrıca bu uygulamanın görsel tasarımı da değiştirilecek. Böylece oyuncular hem daha şık bir tasarım ile karşılaşacak, hem de kolay bir kullanım sunulmuş olacak insanlara.

Etiketler: