NBA Live 19: The One Edition için yeni detaylar yayımlandı ve oyunun kapak tasarımı da yayımlandı. Bu tasarımı hemen aşağıdaki görsellerden sizler de görebileceksiniz ama önemli olan bu tasarım değil, oyunun ülkemizde ön siparişe açılmış olması. PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinden aldığımız bilgilere göre şimdi size bu oyunun ön siparişi hakkındaki tüm detayları vermeye çalışacağız.

NBA Live 19: The One Edition

NBA Live 19: The One Edition, fiyatı ile de dikkat çekiyor

Öncelikle oyunun PlayStation 4 sürümünden bahsedelim. Oyun, PlayStation Store üzerinde NBA Live 19: The One Edition adına sahip bir şekilde, 360 TL fiyat etiketi ile ön siparişe açılmış durumda. Eğer oyunun bu sürümüne ön sipariş verirseniz de birbirinden farklı hediyelerin sahipleri olabiliyorsunuz. Bu hediyeler arasında Kadro Oyuncusu, Forma, Altın Ayakkabı, Altın Basketbol Topu, İmza Kutlaması ve Özelleştirilmiş Saha bulunuyor.

Oyunun Microsoft Store üzerindeki hali de pek farklı sayılmaz. Öncelikle, oyunun Xbox One için olan fiyatı 360 TL olarak görünmekte ve ön sipariş hediyeleri de aynı. Fakat Microsoft Store üzerinde şöyle bir güzellik bulunuyor; oyuncular eğer EA Access abonesi ise bu oyunu 322 TL ödeyerek satın alabiliyor. Bu da hoş bir indirim sayılır ama oyunun fiyatının yine de yüksek olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz herhalde, değil mi?

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster