Far Cry 5 oldukça başarılı bir video oyunu idi; oynadık, beğendik. Bizim gibi diğer oyuncular da beğendi. İnternet alemindeki genel olarak tüm Far Cry 5 oyuncuları, oyun içerisindeki belli bir ögeyi, her şeyden çok fazla sevdi. Bu öge aslında bir silah olan kürek. Oyuncular, bu küreği o kadar sevdi ki, oyun içerisinde en çok kullanılan silah kürek oldu. Ubisoft ekibi açıklamıştı o bilgiyi, resmi olarak. İşte bugün ise oyuna kürek atmanızı sağlayan, RPG benzeri bir silah eklendi. Bu silah, oyunun 1.05 güncellemesi ile oyuna eklendi. Eğer sizler de kürek sıkmak istiyorsanız, bu güncellemeyi mutlaka almanızı öneriyoruz.

Far Cry 5

Her ne kadar oyuna güncelleme ile gelmiş olsa da bu silah, almak öyle basit değil. Kürek silahının sahibi olabilmek için bu haftanın Far Cry 5 etkinliğine katılmanız gerekiyor. Bu silah, içerisinde en fazla 3 kürek bulundurabiliyor ve ardından işlevselliğini kaybediyor. Dediğimiz gibi, aynı RPG gibi işleyen bu silahın görüntüsüne hemen yukarıdan, videosuna ise yazımızın devamından göz atabilirsiniz. Oyuncular bu silahı kesinlikle çok sevecek gibi görünüyor.

Far Cry 5 için gelen 1.05 güncellemesini unutmayalım

Yazımızın başında da dediğimiz gibi, oyuna bir de yeni güncelleme geldi. Bu güncelleme ile karakterinizi daha benzersiz hale sokabileceğiniz birçok kozmetik öge oyuna eklendi. Bu kozmetik ögeler arasında köpek maskesi, uzaylı maskesi ve kartal maskesi gibi çılgın ögeler bulunuyor. Ayrıca oyunun Arcade kısmı da yeni içeriklere kavuştu bahsetmiş olduğumuz bu güncelleme ile. Bu yüzden, güncellemeyi bir an önce bilgisayarınıza veya konsolunuza indirmenizi öneriyoruz.

Etiketler: