E3 2018 döneminin öncesinde, sırasında ve sonrasında kendisinden sıkça söz ettiren Fallout 76, ilginç bir şekilde tekrar karşımıza çıktı. Çünkü oyunun dağıtımcı ekibi olan Bethesda, YouTube üzerinden bu oyun için bir oynanış videosu yayımlandı. En azından Bethesda ekibi buna bir oynanış videosu diyordu. Oyuncular, bu videoda pek bekledikleri gibi bir oynanış anı göremedi. Bakalım siz görebilecek misiniz? Fallout 76 için yayımlanan Welcome to West Virginia isimli oynanış videosunu haberimizin en altına ekliyoruz.

Fallout 76

Fallout 76 için yayımlanan bu video gerçekten oynanış videosu mu?

Yayımlanmış olan bu videoda aslında video oyunlarının klasik oynanış videosu tanıtım anlarını görüyoruz. Karakteri kontrol eden kişi, oyundan tüm kullanıcı arayüzünü kaldırıyor ve sinematik bir şekilde hareket ediyor. Bu şekilde hareket etmeye sabırları nasıl dayanıyor, bizler de hayret ediyoruz.

Tabii bu anlar sırasında oyun hakkında pek yeni bir şey gördüğümüz de söylenemez. Zaten oyun için yayımlanmış olan önceki videolarda bu sahneleri az-çok görüyorduk. Şimdi yayımlanmış olan video bizleri biraz hayal kırıklığına uğrattı. Fakat hiç yoktan da iyidir, değil mi?

Peki, yayımlanmış olan bu Welcome to West Virginia isimli video hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fallout 76 oyununu satın almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı mutlaka sosyal medya paylaşımlarımızda veya internet sitemizde görmek istiyoruz efendim. Video için de iyi seyirler dileriz!

Etiketler: