Bethesda tarafından bu sene piyasaya sürülecek olan Fallout 76, verilen resmi bilgilere göre oldukça büyük bir haritaya sahip olacaktı. Hatta bu harita, Fallout 4 içerisindeki haritanın 4 kat daha büyüğü olacaktı. Tabii bu kadar heyecan verici açıklamalar yapılınca, oyuncular da heyecanlanmıştı. Bunun üzerine de oyunun haritası resmi olarak hiç gösterilmeyince, oyuncular kolları sıvadı ve yayımlanan videolara bakarak kendilerine ait bir harita çıkarttı. Bu haritayı sizler de hemen aşağıdan görebiliyorsunuz.

Fallout 76

Resmi Fallout 76 haritası acaba buna benzeyecek mi?

Sizlerin de yukarıdan görebileceği görsel, öncelikle oyunun resmi haritası değil. Bu haritayı tasarlayan insanlar, oyun için yayımlanan görsellere, videolara ve bilgilere bakarak bu haritayı oluşturmuş durumda. Yani insanların amacı, oyunculara oyunun haritasını tahmini bir şekilde yansıtabilmek.

Oluşturulmuş olan bu fan haritası hakkındaki yorumlarınızı da mutlaka bekliyor olacağız. Sizce oyuncular ve bu oyunun severleri, tahmin yolu ile Fallout 76 oyununun haritasına yaklaşabilir mi? Yoksa Bethesda, çok daha farklı bir tasarım ile karşımıza çıkabilir mi? Yorumlarınızı hemen aşağıdan bizlere iletmeyi unutmayınız efendim.

Etiketler: