Xbox Wire üzerinden oldukça önemli bir kampanya duyuruldu. Bu kampanya, E3 2018 şerefine başlatıldı ve oyuncular bu sayede uygun fiyatlara konsol ve oyunları uygun fiyatlara alabilecekler. Bahsetmiş olduğumuz E3 2018 haftası indirimleri, 7 Haziran 2018 tarihinde başlayacak. Eğer dilerseniz bu indirimlerin detaylarına, yazımızın devamından sizler de ulaşabilirsiniz.

E3 2018 temalı Xbox indirimleri başlıyor

E3 2018 sayesinde Biggest Xbox Sale of the Year başlıyor

Microsoft tarafından Biggest Xbox Sale of the Year şeklinde lanse edilen bu indirimler sayesinde oyuncular öncelikle 500 GB boyuta sahip olan Xbox One S konsoluna 200 Dolar fiyat etiketinden satın alabilecek. 1 TB boyutundaki Xbox One S konsolu ise 250 Dolar fiyat etiketine sahip olacak. Eğer sizler Microsoft ekibinin en güncel konsoluna sahip olmak istiyorsanız da karşınıza 50 Dolar değerinde bir indirim çıkacak. Çünkü Xbox One X konsolu da 450 Dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Tabii oyun konsolunu aldıktan sonra, bu konsolun içini de oyunla doldurmanız gerekecek. Bu yüzden Microsoft ekibi; Monster Hunter: World, Sea of Thieves ve PlayerUnknown’s Battlegrounds gibi özenle seçilmiş video oyunlarında %75’e varan indirimler başlatacak. Saydığımız tüm bu oyunlar çevrim içi oynanabiliyor. Sizin de çevrim içi oynayabilmeniz için Xbox Live Gold aboneliğine sahip olmanız gerekecek. Bu noktada da karşınıza bir indirim çıkacak. Çünkü Microsoft, Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass aboneliklerini 1 Dolar fiyat etiketi ile satacak. Bu aboneliklerin standart fiyatı ise 10 Dolar idi.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster