E3 2018 sırasında Microsoft, Sony, Ubisoft ve EA gibi ekipler sunumlarını gerçekleştirdi. Bu sunumlar sırasında birçok PC oyunu da gösterildi ve bu oyunlar hakkında NVIDIA ekibinin de açıklamaları vardı. Bu haberimizde ise sizlere E3 2018 sırasında NVIDIA tarafından gelen tüm haberleri sunmaya çalışacağız. Dilerseniz hemen başlayalım.

NVIDIA

Shadow of the Tomb Raider, NVIDIA Ansel ve NVIDIA Highlights desteği ile geliyor

E3 2018 sırasında Shadow of the Tomb Raider oyununun PC sürümünün gösterildiğini biliyoruz. Yapılan açıklamalara göre oyunun PC sürümü için NVIDIA ekibi le geliştirici ekip, birlikte çalışıyor. Bu birlikte çalışmanın sonucu sayesinde de Shadow of the Tomb Raider, bahsetmiş olduğumuz teknolojileri içerisinde bulundurabilecek. Bahsetmiş olduğumuz Highlights desteği, oyunun önemli anlarını kaydederken; Ansel ise oyunculara güçlü bir fotoğraf modu sunuyor.

Ayrıca Shadow of the Tomb Raider oyununun PC sürümünden yeni bir oynanış videosu da yayımlandı. Game Ready ile 4K/60 FPS değerlerinde yayımlanan bu oynanış videosunu hemen aşağıdan sizler de dilerseniz izleyebilirsiniz.

NVIDIA Highlights desteğine yeni oyunlar kavuşuyor

GeForce Experience’ın bir parçası olan Highlights, geliştirilmeye devam ediyor. Highlights desteği kazanan oyunlar arasında Shadow of the Tomb Raider, Dirty Bomb ve Switchblade yer alıyor.

Ayrıca GeForce Experience 3.14, GIF’lere metin ekleme ve bu görselleri Facebook, Weibo ve Google Fotoğraflar aracılığıyla kolaylıkla paylaşmaya imkân tanıyor.

Battlefield V ve Anthem için oynanış videoları

E3 2018 sırasında sadece Shadow of the Tomb Raider oyununun PC sürümünden oynanış videosu gelmedi; Anthem ve Battlefield V oyunlarının PC sürümü için de oynanış videoları yayımlandı. Eğer dilerseniz bu iki video oyununun oynanış görüntülerine hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster