Petri ve Thurrott ekiplerinin editörü olan Brad Sams, Twitter üzerinden oldukça ilginç açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara göre Microsoft, E3 2018 sırasında yeni bir Halo oyunu duyuracak ve bu oyunun adı da Halo Infinity olacak. Tabii Brad Sams, planlarda değişiklik olabileceğini söyledi ama kendi gördüğü bilgiler de buymuş. Eğer bu söylentiler doğruysa, zaten en fazla oyunun adında değişiklik görebiliriz. Halo Infinity, projenin kod adı olabilir.

Halo Infinity

Halo Infinity söylentileri gerçek olabilir mi?

Sızdırılmış olan bu oyun hakkında ne yazık ki daha fazla bilgi elimizde bulunmuyor ve yapabileceğimiz tek şey de E3 2018 etkinliğini beklemek olacak. Çünkü Microsoft ekibi, Xbox sunumunu gerçekleştirecek ve bu sunum, 1 saat 45 dakika civarında sürecek. Tüm bu saatin ve dakikaların da oyun duyuruları ile geçeceğini düşünüyoruz çünkü ekibin duyuracak bir konsolu olduğunu düşünmüyoruz. Xbox One X daha yeni çıktı yahu.

Microsof ekibi, E3 2018 sırasındaki Xbox sunumunu 10 Haziran 2018 tarihinde, saat 23:00’da gerçekleştirecek. Oyuncular bu canlı yayını Twitch, YouTube, Mixer ve Xbox markasının resmi internet sitesi üzerinden izleyebilecek. Bizler de bu canlı yayını ve muhtemel yeni Halo oyunu duyurusunu büyük bir merakla bekliyor olacağız.

Etiketler:

, ,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster