Microsoft ve Xbox ekiplerinin E3 2018 sunumu sırasında pek de sürpriz olmayan bir şekilde Devil May Cry 5 oyunu duyuruldu. Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre oyun, Hideaki Itsuno tarafından yönetilecek. Ayrıca oyunda 3 farklı karakteri kontrol edebileceğiz. Bu karakterler ise Nero, Dante ve Virgil olacak. Bahsetmiş olduğumuz bu video oyunu, 2019 senesinin ikinci çeyreğinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5, yine çılgın bir şekilde geliyor

Eğer dilerseniz bu video oyunu için yayımlanmış olan E3 2018 videosuna da haberimizin en altından göz atabilirsiniz. Oyun için yayımlanmış olan gerçekten ilgi çekici ve oyuncuları, oyun için kolay bir şekilde heyecanlandırabiliyor. Ayrıca söylemeden geçmeyelim, bu video oyunu 10 sene önce çıkışını gerçekleştirmiş olan serinin dördüncü oyununun tam bir devam yapıtı olacak. Yani, uzun zamandır oyuncuların istediği türde bir Devil May Cry oyunu geliyor.

Yapılan açıklamalara göre Devil May Cry 5 oyunu Red Grave City içerisinde geçecek. Nero isimli karakterimiz, Devil May Cry isimli aracı ve Nico isimli partneri ile bahsettiğimiz şehre bir yolculuk gerçekleştirecek. Ayrıca yapılan açıklamalara göre bu video oyunu, birinci parti bir motor olan RE Engine ile geliştirilecek.

Peki, duyurulmuş olan bu video oyunu hakkında ve yayımlanan videosu hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Bu konu hakkındaki yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz. Acaba 10 senelik bekleyiş, bu video oyunu ile başarılı bir şekilde yok olacak mı? Yoksa geliştirici ekip ile dağıtımcı şirket, her şeyi eline ve yüzüne mi bulaştıracak?

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster