Destiny 2 ile Twitch Prime arasındaki iş birliği duyuruldu

Twitch Prime, kısmen ilgi çekici bir ganimet etkinliği ile Destiny 2 oyuncularının karşısına çıktı.

Geçtiğimiz gün söylentilerini duymuş olduğumuz iş birliği, bugün gerçek oldu. Bungie ekibi tarafından yapılan yeni açıklamalar ile öğrenmiş olduk ki Twitch Prime sistemine abone olan oyuncular, bir süre boyunca Destiny 2 oyununda ücretsiz ganimetlerin sahibi olabilecek. Eğer herhangi bir platformda bu oyunu oynuyorsanız ve üzerine Twitch Prime sistemine de abone olduysanız; Twitch ve Bungie hesaplarını ilişkilendirmeniz, ardından da ödül dönemlerinde gerekli sayfaları ziyaret etmeniz yetiyor.

Destiny 2: Shadowkeep

Destiny 2, Twitch Prime ile bolca ganimet dağıtacak

Bungie markasının resmi internet sitesinden yapılan açıklamalara göre oyuncular, tam altı ay boyunca düzenli olarak bu sistem üzerinden ganimetlerin sahibi olabilecek. Her ay, toplamda dört adet ganimet verilecek. Bu ganimetlerin arasında egzotik seviyede silahlar, ifade hareketleri, Ghost kabukları, gemiler ve çok daha fazlası yer alacak. Açıklamaların devamına göre ilk ücretsiz ganimetler de SUROS Regime, aynı silah için Coup de Main görünümü, Skyline Flipside kabuğu ve unsecured/OUTCRY gemisi olacak.

Twitch Prime abonelerine özel olan bu etkinliğin ilk ayı, bugünden itibaren aktif ve 25 Şubat 2020 tarihine kadar devam edecek. Ardından da yeni ganimetler ile ikinci ay başlayacak. Eğer bahsi geçen sisteme abone iseniz bu bağlantı aracılığı ile ilk ayın ganimetlerini elde edebilirsiniz. İnternet üzerinden bu ganimetlerinizi aldığınız zaman her şey, otomatik olarak envanterinize eklenmeyecek. Oyun içerisinde Amanda Holliday karakterini ziyaret edip, ganimetleri ondan almanız gerekecek.

Bungie ekibinin yayımladığı içeriğe bakacak olursak, eğer halihazırda bu ganimetlerdeki içeriklere sahipseniz, bir kopyası olabileceksiniz. Yalnız, bunlar sadece silahlar için geçerli olacak. Eğer gemilere, Ghost kabuklarına filan halihazırda sahipseniz, oyun size onların yerine hiçbir şey vermeyecek. Bu noktada, oyuncular oldukça hayal kırıklığı yaşadı. Özellikle kopya olan ögeler için Bright Dust birimi verilebilirdi diye düşünüyoruz.

Haberimizi sonlandırmadan önce eski bir Twitch yayıncısı hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Bu yayıncı Ninja ve kendisi kısa bir süre önce Mixer platformuna transfer olmuştu. Bugün ortaya çıkan yeni raporlara göre Microsoft, Ninja isimli yayıncıya 20 milyon dolar ile 30 milyon dolar arasında bir teklif ile gitti. Yani Ninja, bu paralar ardından Twitch platformunu teklif etti ve sadece Mixer platformuna özel bir yayıncı oldu.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x