Destiny 2: Season of Arrivals, başladı

Destiny 2: Season of Arrivals ile piramitler sonunda geldi.

Destiny 2 oyununda Season of Arrivals, geçen gün başladı. 21 Eylül 2020 tarihine kadar sürecek olan bu sezon içerisinde oyuncular, ilk defa piramitler ile savaşa girebilecek ve yeni içerikleri deneyebilecek. Oyuncuların karşısına öncelikle Umbral Engram sistemi çıkacak. Umbral Engram ögelerinden ganimet havuzunu daraltarak, silahlar veya zırhlar alabileceksiniz. Cradle da oyunculara açılacak ve yeni görev sunulacak. İkinci aktivite ise Public Event tipinde gelen piramitlerle alakalı bir savaş içerecek.

Destiny 2

Destiny 2: Season of Arrivals ile yeni bir mağara içeriği de geliyor

Oldukça sürpriz bir şekilde, bu video oyununun yeni sezonunda Prophecy isimli, IX temalı bir mağara içeriğe de oyunculara sunuluyor. Kuralsız bir evrende bulmacaların ön plana çıktığı bu mağarada hem yeni bir set, hem de eskiden gelen bir set, ganimet olarak oyuncuları bekliyor. Bunun haricinde, klasik olarak tabii ki oyuncuların karşısına yeni ganimetler, kozmetik ögeler ve daha fazlası çıkıyor. Season Pass ise yine ücretli olan modelini koruyor. Tabii bir de etkinlikler var, değil mi?

Bungie tarafından yapılan açıklamalara göre Moments of Triumph ve Solstice of Heroes etkinlikleri, bu sezon içerisinde geri dönecek. Season Pass sahiplerine yeni bir egzotik görev serisi ve haftalık görev içerikleri sunulacak. Ayrıca ikinci bir egzotik görev serisi de tüm oyuncuların karşısına çıkacak. Moments of Triumph, Temmuz 2020 başında, Solstice of Heroes ise Ağustos 2020 başında başlayacak ve sezon bitene kadar devam edecek. Oyuncular, bu etkinliklerle tüm başarılarını gösterebilecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x