Destiny 2, yeni nesil konsollarda 4K/60 FPS olacak

Bu sırada, Destiny 2 için 2.9.0 güncellemesi de yayımlandı.

Geçtiğimiz gün içerisinde Bungie, Destiny 2 oyununun geleceği hakkında çok önemli açıklamalar yapmıştı. Bu açıklamaları halihazırda detaylı bir şekilde sizlere sunmuştuk. Yalnız o açıklamalara ek olarak şirket, yeni nesil konsollara da değindi ve bu oyunun yeni nesil konsollardaki geleceğinden de bahsedildi. Bungie ekibinin söylediğine göre bu oyun, PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında 4K/60 FPS olarak çalışacak. Oyuncular, herhangi bir genişletme paketini de yeni nesil için tekrar almak zorunda olmayacak.

Destiny 2: Shadowkeep

Destiny 2, çapraz platforma da destek verecek

Destiny 2 oyununun geleceği hakkında yapılan açıklamaların devamına göre yeni nesil konsollar piyasaya sürüldüğü zaman, Xbox One ile Xbox Series X konsolundaki oyucular; PlayStation 4 ile de PlayStation 5 konsolundaki oyuncular birlikte oynayabilecek. Yani, nesiller arasında bir çapraz platform desteği verilecek. Bu destek, 2020 senesinde oyuncuların karşısına çıkacak. 2021 senesinde ise tüm platformlar birleştirilecek ve net bir çapraz platform desteği verilecek; Xbox ve PlayStation toplulukları birleşecek.

Tüm bunların haricinde oyun için 2.9.0 güncellemesi de yayımlandı. Bu güncelleme ile öncelikle The Ordeal için Lake of Shadows, The Corrupted ve The Festering Core isimli Strike içerikleri eklendi. Tüm bunların haricinde oyunda oldukça fazla hata düzeltmesi ve dengelemeler de yapıldı ki Bungie, bunları daha önce de detaylandırmıştı. Ayrıca, eğer 10. sezonda Season Pass ögesini satın aldıysanız, The Tower içerisinde Cryptarch kişisine gitmenizi öneriyoruz; Bungie, Warmind temalı bir Ghost Shell ögesini size hediye ediyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x