Destiny 2 ekibinden gelen yeni bir duyuru ile öğrenmiş olduk ki, bahsetmiş olduğumuz video oyunu bu hafta sonu boyunca PlayStation 4 üzerinde ücretsiz olarak oynanabilecek. Bahsetmiş olduğumuz bu ücretsiz oynama etkinliği 29 Haziran 2018 tarihinde başlayacak ve 2 Temmuz 2018 tarihinde sonlanacak. Eğer sizler de bir PlayStation 4 sahibi iseniz, bu tarihleri arasında oyunu indirip, tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz.

Destiny 2

Peki, Destiny 2 bu sırada indirime girecek mi?

Eğer oyunu oynadığınız süreç sonrasında bedelini ödeyip, Destiny 2 oyununu satın almak isterseniz de yapmış olduğunuz tüm ilerlemeler kaydedilmiş olacak. Zaten oyunun ücretsiz sürümünde tüm temel içerikler oyunculara sunulacak. Bu yüzden ücretsiz etkinlik sırasında oyunun temel içeriğini bitirebilmeniz bile olası.

Normalde çevrim içi modları için PlayStation Plus gerektiren bu video oyunu, ücretsiz oynama etkinliği sırasında PlayStation Plus isteyecek mi, şu an ne yazık ki bilemiyoruz. Çünkü bu konuda bir açıklama bulunmuyor ama Sony ekibinin bu konuda strateji değiştireceğini hiç sanmıyoruz. Eğer oyunun çevrim içi modlarına ulaşmak istiyorsanız, PlayStation Plus aboneliğinizi de hazırlamanızı öneriyoruz efendim.

Son olarak belirtelim, bu ücretsiz etkinlik sırasında Destiny 2 herhangi bir indirime girecek mi, bilinmiyor. Fakat PlayStation Store sistemi Çarşamba günü güncellenecek ve Haftanın İndirimi dahilinde bir video oyunu indirime girecek. Eğer hafta sonu bu video oyunu ücretsiz olacaksa, Çarşamba gününden itibaren Haftanın İndirimi kampanyasına da bu video oyunu dahil edilebilir. Aklınızda bulundurunuz bunu lütfen.

https://www.youtube.com/watch?v=mnVZfEk2ARA

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster