Geçtiğimiz gün resmi olarak duyurulan Destiny 2: Forsaken, bugün ülkemizde ön siparişe açıldı. Böylece oyunun fiyatını da öğrenmiş olduk. Dilerseniz çok vakit kaybetmeden, bu genişletme paketinin fiyatından sizlere bahsedelim. Tabii ki yazımızın devamında!

Destiny 2: Forsaken

Destiny 2: Forsaken, fiyatı ile de ilgi çekiyor

Destiny 2: Forsaken adına şu an 3 farklı ürün satılıyor. Bu ürünlerden ilki, sadece genişletme paketi ve fiyatı 150 TL olarak geçmekte. Eğer bu pakete ön sipariş verirseniz; Ace of Spades Last Hand Egzotik Süsü, Queen of Hearts Egzotik Gemisi, Standoff Egzotik İfadesi ve Shades of Cayde-6 Zırh Gölgelendiricileri ögeleri sizin oluyor. Yalnız, bu ürünü satın alabilmek için öncelikle ana oyuna ve ana oyun için çıkmış olan diğer 2 genişletme paketine sahip olmanız gerekiyor. Yani, direkt olarak bu ürünü satın alamıyorsunuz.

Şu an ülkemizde satışta olan ikinci ürün ise bahsetmiş olduğumuz genişletme paketi ile Annual Pass olarak görünüyor. Öncelikle bu paketin fiyatı 230 TL ve ön sipariş hediyeleri de, yukarıda yazdıklarımız ile aynı. Ayrıca yine, ana oyuna ve önceki iki genişletme paketine sahip olmanız gerekiyor bu ürünü satın alabilmek için. Peki, bu paketin ne farkı var? Hemen söyleyelim: Annual Pass sayesinde sezon güncellemeleri ve canlı etkinliklerin yanında bonus ödüllerin sahibi olabiliyorsunuz ve üç özel içerik yayını sizin oluyor. Tabi bunlar 2018 Kış, 2019 İlkbahar ve 2019 Yaz dönemi için planlanıyor. Bu paketti satın aldığınız zaman, 31 Ağustos 2019 tarihine kadar bonuslardan yararlanabiliyorsunuz.

Şimdi sıra geldi son paketimize. Bu paketin adı Destiny 2: Forsaken – Digital Deluxe Edition ve fiyatı da 270 TL. Öncelikle şunu söyleyeyim, bir önceki paket için söylediğimiz her şey bu paket için de geçerli. Yani; ön sipariş hediyeleri, Annual Pass ve zorunlu oyun sahipliği, bu paket için de geçerli. Fakat bu paketi satın aldığınız zaman, diğer paketin üzerine birkaç ekstra ögeye sahip olabiliyorsunuz. Bu ögeler de Wrath Majestic Legendary Yay Süsü, Dirge Paladin Amblemi ve Vestian Ghost Shell olarak geçiyor.

Etiketler: