Eğer Xbox Live Gold abonesi olan bir Xbox One kullanıcısı iseniz, size çok güzel bir haberimiz var. Xbox Wire üzerinden yayımlanan 2 yeni gönderiye göre bu hafta sonu, Destiny 2 ve NBA 2K18 ücretsiz olarak oynanabilecek. Tabii oyunları ücretsiz oynayabilmek için Xbox Live Gold abonesi olmanız gerekecek. Bahsettiğimiz bu ücretsiz oynama etkinliği 7 Haziran 2018 ile 10 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Destiny 2

Destiny 2 ve NBA 2K18, ücretsiz olarak denenebilir

Öncelikle NBA 2K18 fırsatlarından bahsedelim. Evet, bahsettiğimiz tarihlerde oyun ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak ama bir de ortada bir indirim olacak. Bu indirim sayesinde, eğer ücretsiz bir şekilde oynadığınız oyunu beğenirseniz, uygun bir fiyata o oyuna sahip olabileceksiniz. Öyle ki bu oyun, Microsoft Store üzerinde %67 indirim ile karşımıza çıkacak. Oyunun mikro ödemelerinde ise %30 değerinde indirim bulunacak. Eğer bu oyunu ücretsiz bir şekilde denemek istiyorsanız, konsolunuzu açıp, Gold Member bölgesinden oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.

Destiny 2 ile de durum aynı sayılır. Bu oyun da aynı tarihlerde, aynı şartlarda ücretsiz olarak oynanabilecek. Yalnız bu oyunun indirimlerinde bazı farklılıklar olacak. Mesela, oyunun standart sürümü yine Microsoft Store üzerinde %67 indirime sahip olacak. Bunun üzerine ana oyun ve genişletme paketlerinin satıldığı özel sürüm, %35 indirime girecek. Eğer bu paketi satın alırsanız da, geçtiğimiz günlerde duyurulan Destiny 2: Forsaken için hazırlanmış olacaksınız. Çünkü oyunun ikinci yılına girebilmek için tüm genişletme paketlerine sahip olmanız gerekecek.

Etiketler:

,