Destiny 2: Beyond Light, birkaç ay ertelendi

Destiny 2 oyununun genişletme paketinin ertelenmesi yüzünden şu an aktif olan sezon da uzatıldı.

Bungie tarafından yapılan yeni bir açıklamaya göre normalde 22 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürülecek olan Destiny 2: Beyond Light, birkaç ay ertelendi. Bahsi geçen video oyununun 2020 senesi için planlanan genişletme paketi, COVID-19 yüzünden ertelendi ve stüdyo, yeni çıkış tarihini de 10 Kasım 2020 olarak açıkladı. Bu genişletme paketi ile oyun, yeni bir üçleme içerisine girecekti. Beyond Light ile anlatılmaya başlanan hikaye, 2021 senesinde The Witch Queen ile devam edecekti ve Lightfall ile sonlanacaktı. Yani, Beyond Light isimli genişletme paketi oldukça önemli bir yere sahip bu oyunun evreni içerisinde. Ertelenme de bu yüzden.

Destiny 2

Destiny 2: Beyond Light için biraz daha beklememiz gerekecek

COVID-19 hastalığı yayılmaya başladığı zaman tüm stüdyoyu evlere taşıyan ilk markalardan bir tanesi Bungie idi. Bu ekip, aylardır evden çalışıyor ve böylesine yeni bir çalışma ortamının zorluklarının da üstesinden gelmek için uğraşılıyor. İşte bu kadar fazla karmaşanın arasında da ertelenmeler ne yazık ki yaşanıyor. Bungie, bu birkaç aylık ertelemeye rağmen yeni genişletme paketinin kalitesinde herhangi bir azalmanın olmayacağını, kendilerine yakışır bir kalitede genişletme paketi hazırladıklarını belirtti. Tabii böyle bir erteleme, çevrim içi servis tipindeki oyunları normalden biraz daha fazla etkiliyor; sezonların düzeli bozuluyor.

Destiny 2: Season of Arrivals, normalde 22 Eylül 2020 tarihinde sonlanacaktı ve hemen yeni sezon başlayacaktı. Yalnız, genişletme paketi ertelendiği için oyunun şu anda aktif olan sezonu da uzatıldı. Bu sezon artık 10 Kasım 2020 tarihinde sonlanacak. Bununla birlikte, Moments of Triumph 2020 dönemi de uzatılacak ve sezon ile aynı tarihte bitecek. Yalnız, oyunun yaz ayları için büyük etkinliği olan Solstice of Heroes 2020, herhangi bir uzatma görmeyecek. Bunun yerine, Festival of the Lost 2020 etkinliği geri dönecek ve kendisi 6 Ekim 2020 ile 3 Kasım 2020 tarihleri arasında aktif olacak. Sezon boyunca, Iron Banner gibi içerikler de geri dönecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x